Dzisiaj jest wtorek 11 sierpnia 2020, imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16754) SPORT FORUM FIRMY (5516) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 16oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
25 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przybyszewski zostaje w Górniku! Bardzo ważne wzmo ... (0)Regaty zakończone po jednym biegu, pogoda dała się ... (1)

BSD SOCKET

BSD SOCKET

Postautor: fakus » 5 lutego 2008, 15:44

Poszukuje kogos, kto dobrze zna sie na pisanie programow sieciowych pod linuxem. Chodzi mi o mala pomoc. Musze napisac gadu gadu pod linuksem na gniazdach BSD. Problem jest calkiem glupi. Nie wiem jak zrobic zeby klient mogl caly czas wysylac wiadomosci czekajac na odebranie innych wiadomosci tzn. wysylam wiadomosc, ze tak powiem *** czy nikt do mnie nie pisze jesli nie to ja wysylam dalej swoje wiadomosci. To chce zrobic ale problem polega na tym ze gdy zaczynam nasluchiwac czy ktos nie pisze do mnie program sie wiesza na warunku czy tez petli i nie da sie juz nic napisac, caly czas czeka, jak bedzie trzeba to wkleje caly kod klienta jesli zobacze jakis odzew na ten temat
fakus

Biura Serwisowane

Postautor: Olga675 » 28 maja 2020, 18:49

Wynajem biura serwisowanego w centrum Warszawy, w dogodnej cenie i na atrakcyjnych warunkach www.optioffice.pl Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy szukają idealnych warunków do pracy i rozwoju. Wynajmujemy biura serwisowane już wyposażone w meble i sprzęt biurowy, a także posiadające klimatyzację i Interne. Zapewniamy pomoc wykwalifikowanego personelu recepcji, dbamy o korespondencję i na zyczenie organizujemy pomoc prawną lub księgową. Nasze biura serwisowane znajdują się w centrum Warszawy i wiąże się z tym prestiżowy adres, którym firma może sie posłużyć przy rejestracji w urzędach, w korespondencji i w marketingu. W ramach biura serwisowanego www.optioffice.pl dostępne są również sale konferencyjne, w pełni wyposażona kuchnia i pokój relaksacyjny. Przed budynkiem jest parking i stojaki na rowery
Olga675

Wróć do Systemy operacyjne - Linux