Dzisiaj jest wtorek 11 sierpnia 2020, imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16735) SPORT FORUM FIRMY (5516) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 16oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
25 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przybyszewski zostaje w Górniku! Bardzo ważne wzmo ... (0)Regaty zakończone po jednym biegu, pogoda dała się ... (1)

Wasze opinie na temat Ubuntu 9.10

Wasze opinie na temat Ubuntu 9.10

Postautor: luki.l » 7 listopada 2009, 00:59

Dzisiaj przesiadłem się z wersji 9.04 na 9.10 i muszę powiedzieć, że mój laptop Dell D505 świetnie na tym chodzi.
Polecam każdemu.

Zapraszam do dyskucji.
luki.l

Postautor: Gość » 8 listopada 2009, 21:53

JA poczekam na wersje PL (dopieszczoną przez grupę Polską) dopiero się przesiąde. Ogólnie na 9.04 nie narzekam
Gość

Postautor: Gość » 9 listopada 2009, 14:02

nudy
Gość

Nie jest zle

Postautor: Marcin1989 » 16 lutego 2010, 11:10

Nie jest az tak zle, ale mogli by nad wydajnoscia troche popracowac. Zainteresowanych wymiana doswiadczen w temacie linuksa zapraszam na moje gg: 1067162
Marcin1989

Re: Wasze opinie na temat Ubuntu 9.10

Postautor: Gość » 31 marca 2010, 09:50

luki.l pisze:Dzisiaj przesiadłem się z wersji 9.04 na 9.10 i muszę powiedzieć, że mój laptop Dell D505 świetnie na tym chodzi.
Polecam każdemu.

Zapraszam do dyskucji.

Co oznacza, że świetnie chodzi? Przede wszystkim do czego go używasz, fakty kolego fakty.
Gość

Postautor: Gość » 7 kwietnia 2010, 17:22

A ja niedawno przypadkowo wlasnie w tej wersji 9.10 usunalem pasek zadan i nie wiem jak wstawic nowy. Pomocy... Ogólnie jest spoko
Gość

Problem z ubuntu 9.10

Postautor: luki.l » 8 kwietnia 2010, 12:27

Mam mały problem z Ubuntu - wersja 9.10. Bardzo wolno wczytuje mi strony, które zawierają w sobie kod analizujący(np z google statistic itp). Dopiero, gdy zainstalowałem Adbloc Plus w Firefox i dodałem w ustawieniach plokowanie tych "śmieci" to strony wczytują się w zadowalającym dla mnie tępie:-). System zaktualizowany, wszystkie javy zainstalowane. Podobnie zachowuje się tez fedora 12 która też przypadła mi do gustu.

Wie ktoś jak to rozwiązać "normalnymi" sposobami? Chyba, że jest to taka przypadłość systemów z rodziny Linux.
luki.l

Re brak paska

Postautor: luki.l » 8 kwietnia 2010, 12:32

Spróbuj tak:

Alt+F2
wpisz
gnome-terminal

w terminalu:
sudo dpkg-reconfigure gnome-panel

Uruchom ponownie Xy lub komputer i wszystkie panele powinny wrócić
luki.l

Postautor: szczera » 26 lutego 2015, 09:32

Ale coś samemu kombinowałeś jak słabo Ci wczytywało strony na ubuntu ? Przecież w takiej dystrybucji linuxa to wszystko działa okej dopóki tego nie popra użytkownik..Możliwe, że coś kombinowałeś w ustawieniach i dlatego tak CI się coś pomieszało..Nie mogę Ci pomóc bo teraz już nie używam Ubuntu tylko Debiana
szczera
Nowy

Postautor: misiekk » 18 kwietnia 2015, 12:52

Ubuntu to debian.. więc jak nabardziej polecam ;)

http://www.fotnart.pl
misiekk
Nowy

Postautor: kosmetyczk » 15 czerwca 2015, 21:40

Czy sądzicie, że przejście na debiana to dobra opcja dla kobiety, która nie miała w życiu styczności z tym? Pytam gdyż ciągle łapię jakieś wirusy i często muszę robić windows i kolega powiedział, że mi zainstaluje chyba debiana z linuxa

Sprzedaż gotowych spółek z o.o

Postautor: Kamil982 » 28 maja 2020, 18:41

Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl bez jakichkolwiek zobowiązań i z czystą historią handlowo-księgową. Oferowane przez nas spółki są w pełni legalnymi, ukształtowanymi podmiotami prawnymi
posiadają wpisy do odpowiednich rejestrów sądowych
są zarejestrowanym podatnikiem VAT
nigdy nie przeprowadzały operacji gospodarczych (brak jakichkolwiek długów, umów i zobowiązań)
posiadają uniwersalną umowę spółki
posiadają kapitał zakładowy
posiadają spełnione obowiązki sprawozdawcze w zakresie Krajowego Rejestru Sądowego
posiadają komplet deklaracji podatkowych
posiadają komplet dokumentów
Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl odbywa się w świetle prawa, legalnie i zaraz po zakupie spółki można rozpocząć swoją działalność, nawet tego samego dnia.
Kamil982

Wróć do Systemy operacyjne - Linux