Dzisiaj jest wtorek 11 sierpnia 2020, imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16772) SPORT FORUM FIRMY (5516) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 16oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
25 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przybyszewski zostaje w Górniku! Bardzo ważne wzmo ... (0)Regaty zakończone po jednym biegu, pogoda dała się ... (1)

brak dżwięku w lubuntu 15.04

brak dżwięku w lubuntu 15.04

Postautor: suzuk » 10 października 2015, 10:29

W lubuntu wersja 15.04 do tej pory dźwięk, głośniki sprawne w alsamixer sprawdziłem karta jest domślnie czyli ją widzi, jest na pozycji 0, sprawdziłem co możliwe w końcu brakuje mi pomysłów . Chyba że w alsamixer coś trzeba jeszce ustawić.Jeśli ktoś coś wie to proszę o podpowiedź
suzuk

Re: brak dżwięku w lubuntu 15.04

Postautor: 556778 » 20 października 2015, 11:32

temat do zamknięcia, w związku brakiem możliwych powodów awarii systemu przeinstalowałem system od nowa, to jest mój sposób na takie problemy.
556778

Biura Wirtualne

Postautor: Henryk890 » 28 maja 2020, 18:42

Wynajem biura wirutalnego w centrum Warszawy www.optioffice.pl Dostępny jest prestiżowy adres, którym można posłużyć się przy rejestracji firmy, w urzędach, w korespondencji i w marketingu. Wykwalifikowany personel dba o służbową pocztę. Na życzenie poczta i maile są odbierane, skanowane, odsyłane pod wskazany adres. Proponujemy wynajem biura wirtualnego w niskich cenach, w biurowcu w centrum Warszawy, na korzystnych warunkach i elastycznych umowach Zapraszamy do kontaktu www.optioffice.pl W ramch biura wirtualnego dostępne są sale konferencyjne na godziny.
Henryk890

Wróć do Systemy operacyjne - Linux