Dzisiaj jest poniedziałek 14 października 2019, imieniny: Alana, Kaliksta, Fortunaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18709) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 14oC
Jutropogoda
18 / 15oC
Pojutrzepogoda
15 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)Seniorska koszykówka wróciła. Wysoka porażka MKS M ... (0)

Coś wysyła mi poczte nie wiem gdzie, o co chodzi i dlaczego

Coś wysyła mi poczte nie wiem gdzie, o co chodzi i dlaczego

Postautor: Mariusz » 6 czerwca 2007, 01:29

mam avasta, nie wykrył mi zadnego wirusa i w podgladzie widze ze non stop skanuje poczte wychodzaca.. jedna za drugą idzie.. nie wiem jak to zatrzymac ani dlaczego tak sie dzieje.. widze tylko w avascie poczatki informacji wysyłanych i to sa jakies teksty po niemiecku :/ jeśli ktoś wie co robić to proszę o rade.. Dziekuje z góry
Mariusz

Postautor: Gość » 26 czerwca 2008, 23:29

zlapales syf z neta ktory zrobil z twojego kompa zombie bot czyli maszyne do wysylania spamu. tez tak mialem mi format pomogl i jest ok tez mialem i mam Avasta :) zycze powodzenia
Gość

Re: Coś wysyła mi poczte nie wiem gdzie, o co chodzi i dlaczego

Postautor: tjindy » 27 czerwca 2008, 00:32

Mariusz pisze:mam avasta, nie wykrył mi zadnego wirusa i w podgladzie widze ze non stop skanuje poczte wychodzaca.. jedna za drugą idzie.. nie wiem jak to zatrzymac ani dlaczego tak sie dzieje.. widze tylko w avascie poczatki informacji wysyłanych i to sa jakies teksty po niemiecku :/ jeśli ktoś wie co robić to proszę o rade.. Dziekuje z góry

Ku.wa - ile można pisać - wyp..rz avasta i zainstaluj coś normalnego - Avira (darmowa i szybka) albo NOD32. I spokój.
tjindy

Wróć do Inne