Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18216) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
III liga. Górnik Konin - Bałtyk Koszalin [RELACJA ... (0)Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)

NET nie chodzi tak jak powinnien

NET nie chodzi tak jak powinnien

Postautor: zalamany:((POMOZCIE PLISS » 20 czerwca 2007, 10:52

Witam wszystkich mam problem z internetem...po formatowaniu zaczely dziac sie dzwine sprawy;/wiecej mi wysyla jak odbiera :((i mam wszystko powylaczane:((nie wiem co robic goscie od neta sprawdzali mi u siebie jak mi idzie to oczy mi bielaly mowili ze bylo po 345kBp/si sie tak wachlo do 270kBps/s....tymczasem jak ja spawdzalem na stronie czeskiej ale tez po przez sciąganie roznych najlepszych plikow byla to 90kbp/si spadalo a raz wzrastalo do max 156kbp/snie wiem co z tym fantem zrobic jezeli ktos by mogl mi jakos pomoc do napiszcie na tym forum <prosi>Pozdrawiam
zalamany:((POMOZCIE PLISS

Postautor: Dr.Zło » 22 czerwca 2007, 17:25

z daleka sie nie da nic naprawić ale to moży być problem z serwerami DNS.
z czego masz internet bo tp ma chyba swoje adresy DNS a po formacie mogły sie zmienić
Dr.Zło

Postautor: zalamany:(( » 23 czerwca 2007, 17:44

ja mam radiowke dsl :(i taka kicha ze normalnie ;/ale niby u tych gosci co mam neta jest wszystko ok a u mnie kicha;/;/:((pomoz mi jak mozesz pozdro
zalamany:((

Postautor: Dr.Zło » 25 czerwca 2007, 17:02

Zapytaj się tych "fachowców" czy twoja siec wymaga specjalnego adresu DNS
Ja nie mam radiówki więc nie jestem ci w stanie za bardzo pomóc :/
Dr.Zło

Postautor: zalamany:(( » 25 czerwca 2007, 23:04

acha no ok:(dzięki chociarz za chęci
zalamany:((

Postautor: Dr.Zło » 27 czerwca 2007, 12:13

ej to jak bedziesz wiedział co i jak nie działa to napisz ....... zawsze dobbrze wiedzieć :D
Dr.Zło

Internet-Telefon w "NeTii"

Postautor: _Maku_ » 26 września 2007, 11:19

Posiadasz telefon w Tp.Sa jestes z nich nie zadowolony chcesz zaoszczedzić... Internet i telefon w Netii na łaczu tp.sa możemy zamiejszyć rachuki o 50% wiećej informacji pod numerem telefonu... Wiecej informacji pod numerem tel. 697-506-572 internet na łaczu Tp.Sa nawet do 6Mb
_Maku_

Wróć do Inne