Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18216) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
III liga. Górnik Konin - Bałtyk Koszalin [RELACJA ... (0)Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)

Internet Kazimierz Biskupi

Internet Kazimierz Biskupi

Postautor: Morte » 6 czerwca 2011, 17:03

Witam, mam takie pytanie: Czy w Kazimierzu Biskupim jest możliwość założenia wyższej prędkości niż 512 ?? Obecnie mam 512 z inea (kablówka) i niestety nie ma możliwości zmiany na większą prędkość. Dodam iż radiówka odpada od razu, nie posiadam telefonu stacjonarnego. Jakieś propozycje??
Morte

Postautor: Morte » 6 czerwca 2011, 17:04

Chodzi mi o to że nie mam telefonu stacjonarnego a radiówki nie chcę mieć bo miałem i ciągle problemy więc mam dość :)
Morte

Postautor: gość » 6 czerwca 2011, 17:22

Morte pisze:Chodzi mi o to że nie mam telefonu stacjonarnego a radiówki nie chcę mieć bo miałem i ciągle problemy więc mam dość :)

ja też mam DOŚĆ!!!!
gość

Postautor: Gość » 8 czerwca 2011, 01:06

Morte, mozesz zadzwonic do chlopakow z COELa bo maja tu w kaziku duza siec - praktycznie co drugi dom ma od nich antene. Mam od nich neta od roku i jest nawet dobrze. Na poczatku byly jakies problemy, przerwy itp ale mowili ze modernizuja siec po starym dostawcy i chjyba skonczyli bo dziala bardzo dobrze. Gram w CS-a i pingi sa dobre transfery tez juz wysokie daja. Ja mam 2.5 mega i transfer jest rano i wieczorem wiec nie jest zle. Ich strona to www_coel_pl .
Gość

Postautor: Morte » 8 czerwca 2011, 22:17

Kumpel i kuzyn mają z coela i ciągle nie mieli neta ostatnio przerwy jakieś jakaś porażka..
Teraz niby jest ok, ale już mam dość przeżyć z radiówką..
Morte

Wróć do Inne