Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19361) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
18 / 15oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)

Darmowy hosting www bez reklam

Re: Darmowy hosting www bez reklam

Postautor: zypolek » 29 października 2013, 16:16

Darmowy hosting zawsze jakoś zarabia na użytkowniku, a jeśli nie, to użytkownik jest pozostawiony sam sobie.
To naprawdę nie ma sensu. Skoro konto hostingowe w Hekko masz na 44 zeta, to po co ładować się w stresujące przygody z darmowym hostingiem? Moim zdaniem to nie ma sensu.
zypolek

Postautor: mozarella » 4 listopada 2013, 14:47

Faktycznie lepiej trochę zapłacić, ale zawsze mieć wsparcie techniczne ze strony firmy hostingowej.
mozarella
Początkujący

Postautor: Danielus » 31 grudnia 2013, 13:09

Tak, lepiej nie bawić się w to samemu, chyba że ktoś jest informatykiem
Danielus
Nowy

Postautor: zypolek » 31 lipca 2014, 09:30

Np. na Firehost masz hosting z 35 GB transferu za 45 zł rocznie. Teraz się zastanówcie czy aby na pewno ma sens stawianie na darmowy hosting, który w zasadzie jest gwarancją problemów? Moim zdaniem to całkowita bzdura, ale to tylko moja opinia.
zypolek

Postautor: markiszon » 5 grudnia 2014, 17:07

Jeśli hosting nie będzie posiadał reklam to wyjdą z tego ... no nic. Nie ma czegoś takiego jak dobra i darmowa usługa. Konto na Hekko, takie pod nawet kilka małych serwisów, kosztuje ze 40 zl rocznie. Czy przy takich kwotach ma to sens? Taka oszczędność/
markiszon

Postautor: kalisiak » 12 grudnia 2014, 17:18

Darmowy hosting, jak najbardziej, ale do zabawy. Co do Hekko - ile się płaci za przedłużenie domeny w drugim roku? Bo widzę, że do hostingu dostaję PL za darmo, zgadza się?
kalisiak

Postautor: bażant » 15 stycznia 2015, 17:40

ja osobiście polecam hosting w atthost.pl - za rok, za najmniejsze konto wychodzi niecałe 50złotych, a możliwości już są spore.
bażant

Postautor: marika23 » 29 stycznia 2015, 22:28

Za konto płacę w sumie 80 zl rocznie, a trzymam na tym kilka serwisów - problemów nie ma żadnych, nigdy padu nie było, jestem u nich 3 lata.
Wszystkie stronki mam na wp, zoptymalizowane, serwisy działają szybko i tak powinno być. Moje stronki na serwer zarabiają w ciągu 4 dni.
marika23

Postautor: andrej33 » 30 stycznia 2015, 15:59

Zaskakująco dobrą ofertę mają na stronie gbzl.pl. Korzystam z ich hostingu już półtorej roku i jak za tę cenę to jakość pierwsza klasa. Złotówkę biorą za giga, ale jest jeden warunek – trzeba wykupić co najmniej 10...co też jakimś problemem w zasadzie nie jest.
andrej33

Postautor: maruski » 18 marca 2015, 17:21

Darmowe konta są całkowicie pozbawione opłacalności. Małe konto hostingowe na hekko wyjdzie cię jakieś 40 zł za rok. Kilka małych stronek warto na tym postawić, tylko pytanie - po co kombinować?
maruski

Postautor: kaspain » 11 czerwca 2015, 16:14

W tym momencie małe konto na hekko kosztuje ponad 40 zł. Masz support, dobrą usługę i konto pod kilka małych serwisów. Naprawdę chce wam się ładować w darmowe uslugi z których wynikają wyłącznie problemy.
kaspain

Postautor: ksaks » 9 lipca 2015, 17:10

6 stronek na koncie Firehost - koszt poniżej stówki. Support super. Nie ładujcie się na znane firmy - są bardzo drogie, to masówka.
Im mniejsza firma to tak naprawdę lepiej.
ksaks

Postautor: gonsik » 30 września 2015, 16:10

Nigdy darmowa usługa - nie będzie ona miała supportu, może się zawieszać, a już na pewno nie będzie działała jak powinna.
Od kilku lat siedzę na Hekko i wiem ile można wyciągnąć z hostingu, który kosztuje poniżej stówki rocznie, ile można pociągnąć na tym serwisów.
gonsik

Postautor: nalik » 8 października 2015, 20:55

Na pewno Firehost - korzystam od dosyć dawna i usługa się sprawdza. Co najlepsza - jest bardzo tania, płacę za konto pod kilka serwisów poniżej stówki, a jednak nie mam jakichkolwiek problemów, tak więc czego chcieć więcej? Jestem zadowolony.
nalik

Postautor: karonal » 15 października 2015, 16:00

Nie wiem w jakim celu sugerujecie tak drogie hostingi jak nazwa, skoro za kilka razy mniej macie takie Hekko, które daje więcej jakości?
A wiem bo sprawdziłem. Im większa firma tym więcej problemów. Np. nigdzie nie spotkałem tak sprawnie działającego supportu jak właśnie w hekko.
karonal

Następna

Wróć do Inne