WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

przełącz na widok klasyczny
Odpowiedz

Re: Darmowy hosting www bez reklam

29 października 2013, 15:16

Darmowy hosting zawsze jakoś zarabia na użytkowniku, a jeśli nie, to użytkownik jest pozostawiony sam sobie.
To naprawdę nie ma sensu. Skoro konto hostingowe w Hekko masz na 44 zeta, to po co ładować się w stresujące przygody z darmowym hostingiem? Moim zdaniem to nie ma sensu.

4 listopada 2013, 13:47

Faktycznie lepiej trochę zapłacić, ale zawsze mieć wsparcie techniczne ze strony firmy hostingowej.

31 grudnia 2013, 12:09

Tak, lepiej nie bawić się w to samemu, chyba że ktoś jest informatykiem

31 lipca 2014, 08:30

Np. na Firehost masz hosting z 35 GB transferu za 45 zł rocznie. Teraz się zastanówcie czy aby na pewno ma sens stawianie na darmowy hosting, który w zasadzie jest gwarancją problemów? Moim zdaniem to całkowita bzdura, ale to tylko moja opinia.

5 grudnia 2014, 16:07

Jeśli hosting nie będzie posiadał reklam to wyjdą z tego ... no nic. Nie ma czegoś takiego jak dobra i darmowa usługa. Konto na Hekko, takie pod nawet kilka małych serwisów, kosztuje ze 40 zl rocznie. Czy przy takich kwotach ma to sens? Taka oszczędność/

12 grudnia 2014, 16:18

Darmowy hosting, jak najbardziej, ale do zabawy. Co do Hekko - ile się płaci za przedłużenie domeny w drugim roku? Bo widzę, że do hostingu dostaję PL za darmo, zgadza się?

15 stycznia 2015, 16:40

ja osobiście polecam hosting w atthost.pl - za rok, za najmniejsze konto wychodzi niecałe 50złotych, a możliwości już są spore.

29 stycznia 2015, 21:28

Za konto płacę w sumie 80 zl rocznie, a trzymam na tym kilka serwisów - problemów nie ma żadnych, nigdy padu nie było, jestem u nich 3 lata.
Wszystkie stronki mam na wp, zoptymalizowane, serwisy działają szybko i tak powinno być. Moje stronki na serwer zarabiają w ciągu 4 dni.

30 stycznia 2015, 14:59

Zaskakująco dobrą ofertę mają na stronie gbzl.pl. Korzystam z ich hostingu już półtorej roku i jak za tę cenę to jakość pierwsza klasa. Złotówkę biorą za giga, ale jest jeden warunek – trzeba wykupić co najmniej 10...co też jakimś problemem w zasadzie nie jest.

18 marca 2015, 16:21

Darmowe konta są całkowicie pozbawione opłacalności. Małe konto hostingowe na hekko wyjdzie cię jakieś 40 zł za rok. Kilka małych stronek warto na tym postawić, tylko pytanie - po co kombinować?

11 czerwca 2015, 15:14

W tym momencie małe konto na hekko kosztuje ponad 40 zł. Masz support, dobrą usługę i konto pod kilka małych serwisów. Naprawdę chce wam się ładować w darmowe uslugi z których wynikają wyłącznie problemy.

9 lipca 2015, 16:10

6 stronek na koncie Firehost - koszt poniżej stówki. Support super. Nie ładujcie się na znane firmy - są bardzo drogie, to masówka.
Im mniejsza firma to tak naprawdę lepiej.

30 września 2015, 15:10

Nigdy darmowa usługa - nie będzie ona miała supportu, może się zawieszać, a już na pewno nie będzie działała jak powinna.
Od kilku lat siedzę na Hekko i wiem ile można wyciągnąć z hostingu, który kosztuje poniżej stówki rocznie, ile można pociągnąć na tym serwisów.

8 października 2015, 19:55

Na pewno Firehost - korzystam od dosyć dawna i usługa się sprawdza. Co najlepsza - jest bardzo tania, płacę za konto pod kilka serwisów poniżej stówki, a jednak nie mam jakichkolwiek problemów, tak więc czego chcieć więcej? Jestem zadowolony.

15 października 2015, 15:00

Nie wiem w jakim celu sugerujecie tak drogie hostingi jak nazwa, skoro za kilka razy mniej macie takie Hekko, które daje więcej jakości?
A wiem bo sprawdziłem. Im większa firma tym więcej problemów. Np. nigdzie nie spotkałem tak sprawnie działającego supportu jak właśnie w hekko.
Odpowiedz