Dzisiaj jest niedziela 15 września 2019, imieniny: Albina, Nikodema, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18638) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 16oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Derby: Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz [RELACJA NA ... (0)Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)

Pozycjonowanie stron - dam radę czy zlecić komuś?

Re: Pozycjonowanie stron - dam radę czy zlecić komuś?

Postautor: Mirek_Wisniewski001 » 8 listopada 2018, 15:09

Muzynek pisze:Mam stronę (branża motoryzacyjna). Jak myślicie - dam radę samemu ją wypozycjonować, czy lepiej to komuś zlecić?

Na to pytanie chyba sam powinieneś sobie odpowiedzieć, podobnie jak wielu innych właścicieli stron internetowych, którzy zadają to samo pytanie :)
Pozycjonowanie na pierwszy rzut oka wydaje się czymś łatwym, ale wcale tak nie jest - wiem to po sobie. Pracuję u dobrego kumpla, namówiłem go, żeby założył firmową stronę internetową jako element marketingu. Pomysł fajny, ale pojawiła się kwestia pozycjonowania. Ja od razu powiedziałem, że w temacie IT jestem jak zielony groszek i nie przyłożę do tego ręki. Ale znaleźli się oczywiście chętni, którzy zaoferowali pomoc w pozycjonowaniu i nawet to pozycjonowanie wykonali. Niestety, efekty odwrotne do pożądanych...
Kumpel się wkurzył i podjął decyzję, że zleci pozycjonowanie profesjonalistom. Zdecydował się na firmę EFECTOWNIA - http://efectownia.pl/. Zadanie wykonane terminowo i rzetelnie, a przede wszystkim fachowo. Nie wiem, jak oni to robią, ale efekty są - większy ruch, więcej klientów, większa kasa.
Wniosek nasuwa się sam - skuteczne pozycjonowanie to pożądane efekty i gwarantowane zadowolenie. Polecam firmę EFECTOWNIA!
Mirek_Wisniewski001
Nowy

Poprzednia

Wróć do Inne