WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

przełącz na widok klasyczny
Odpowiedz

Pożyczka na komputer/laptopa

27 czerwca 2014, 11:03

Gdzie jest jaka dobra i w miare tania pożyczka na komputer lub laptopa?
Czy ktoś brał w ostatnim czasie taką pożyczkę i może polecić jakąś firmę pożyczkową?

Re: Pożyczka na komputer/laptopa

2 lipca 2014, 07:05

Dzięki, poleca, to dobra pożyczka na komputer :)

Re: Pożyczka na komputer/laptopa

14 lipca 2014, 07:49

Polecam, szybka i bez problemu udzielona pożyczka na laptopa.
Polecam :)

Re: Pożyczka na komputer/laptopa

31 lipca 2014, 07:38

Myślę, że maks 20% - praktycznie jak w Banku

Re: Pożyczka na komputer/laptopa

7 października 2014, 14:25

Oni mają bazę ofert kredytów - Górnośląskie Towarzystwo Finansowe. To doradca, głównie kredyty gotówkowe więc na pewno dostaniesz aktualną ofertę. W tej branży wciąż pojawiają się nowe promocje, żeby dostać kredyt trzeba z tym być na czasie...

Re: Pożyczka na komputer/laptopa

6 maja 2015, 12:51

Jeśli to nie jest wysoka kwota to przecież macie np. firmy pożyczkowe z darmowymi pierwszymi pożyczkami. Najlepszy przykład macie w takim AlfaKredyt, gdzie faktycznie dają w pierwszej pożyczce 1000 zeta bez odsetek, ale też trzeba to oddać w terminie 30 dni, aby faktycznie było darmowe.

Re: Pożyczka na komputer/laptopa

8 maja 2015, 15:19

Najlepiej to zamiast pakować się w pożyczki, pochodź 2-3 miesiące do pracy i obejdzie się bez pożyczek.

Re: Pożyczka na komputer/laptopa

15 maja 2015, 12:45

Ale są takie sytuacje, że musisz mieć teraz tą kasę, a nie za 2-3 miesiące. I akurat przy tych darmowych pożyczkach, choćby tej w ALfaKredyt to ma sens - bo po tym miesiącu pracy masz z czego to oddać.

Re: Pożyczka na komputer/laptopa

3 czerwca 2015, 16:58

No i warto poszukac gdzie ten wymarzony laptop jest w najbardziej atrakcyjnej cenie. Z tego co słyszałam to na electro.pl jest i wybór duzy i ceny fajne :)

Re: Pożyczka na komputer/laptopa

22 czerwca 2015, 23:12

Nie rozumiem po co się zadłużać, nie lepiej wciąż na raty ? Przecież jest mniejsze oprocentowanie i jakoś tak korzystniej, ja brałem lodówkę na raty na avans.pl ale wiem że mają tam laptopy i wogóle szeroki asortyment, zobacz obejrzyj popytaj

Re: Pożyczka na komputer/laptopa

21 września 2015, 04:36

Świadome pożyczanie

Przy pożyczaniu pieniędzy powinniśmy pamiętać, że nie sztuką jest pożyczyć, ale oddać dług z odsetkami w terminie oraz bez nadwyrężania budżetu domowego.

Dokładnie się zastanów
Gdy potrzebujemy dodatkowych środków natychmiast, bądź posiadamy złą historię kredytową przeze co banki nie chcą udzielić nam pożyczki, możemy udać się do prywatnych instytucji finansowych. Przy zaciąganiu pożyczki powinniśmy przeanalizować naszą sytuacją finansową, tzn. musimy sprawdzić, czy stać nas na pożyczenie pieniędzy.
Przed udaniem się do placówki, w celu złożenia wniosku o pożyczkę powinniśmy mieć gwarancję przed samym sobą, że do tej pory potrafiliśmy zbilansować nasz budżet domowy oraz że nadal będzie potrafili to robić, gdy dojdzie do niego zobowiązanie spłaty pożyczki.

Bardzo ważnym jest, aby kontrolowanie budżetu domowego weszło nam w nawyk. Za umiejętność może nam się przydać nie tylko przy zaciąganiu kredytu, ale również na co dzień. Bieżąca kontrola wpływów i wydatków pozwoli na podejmowanie bardziej świadomych i odpowiedzialnych decyzji konsumenckich. W praktyce oznacza to, że powinniśmy brać pod uwagę również naszą przyszłą kondycję finansową, tzn. spróbować przewidzieć, czy w przyszłości nasza sytuacja finansowa nie ulegnie pogorszeniu. Oczywiście, nie jesteśmy w stanie przewidzieć pewnych zdarzeń losowych, jak choroba czy utrata pracy, ale powinniśmy być wyczuleni na pewne sygnały, które mogą świadczyć o prawdopodobieństwie pogorszenia naszej sytuacji materialnej czy życiowej.
Porównuj oferty pożyczkowe
Kolejnym krokiem w podjęciu decyzji o zaciągnięciu zobowiązania powinna być dogłębna analiza ofert instytucji finansowych. Bardzo ważne jest, by wiedzieć, jakiego rodzaju pożyczkę zaciągamy, znać jej koszt i przepisy prawne, które ją regulują. Porównując oferty, nie powinniśmy sugerować się oprocentowaniem podanym na plakatach czy ulotkach reklamowych, gdyż jest to zazwyczaj oprocentowanie nominalne. Znacznie bardziej wiarygodnym miernikiem jest oprocentowanie rzeczywiste, które obejmuje oprocentowanie nominalne, prowizje i opłaty. Musimy również pamiętać, iż niektóre produkty finansowe są ubezpieczone, co również podnosi koszt kredytu lub pożyczki.

Wszystkie wymienione elementy składają si ę na całkowity koszt kredytu, który z punktu widzenia kredytobiorcy jest najważniejszy. W razie wątpliwości lub trudności w analizie ofert możemy zwrócić się do profesjonalnych doradców finansowych.
Strzeż się wpadnięcia w spiralę zadłużenia
Praktyka wskazuje, że im mniej przemyślana i świadoma decyzja o zaciągnięciu zobowiązania, tym poważniejsze konsekwencje w przyszłości. Brak analizy swojej bieżącej i przyszłej sytuacji finansowej może doprowadzić do tzw. spirali zadłużenia. Oznacza to, że zaciągamy kolejne zobowiązania, w celu uregulowania już istniejących. W skrajnych przypadkach prowadzi to do wykluczenia społecznego i życia „za minimum”. Zjawisko nadmiernego zadłużenia jest niestety coraz częściej spotykane w polskiej rzeczywistości.
Pamiętajmy, że decyzja o zaciągnięciu zobowiązania ma znaczący wpływ na nasze życie, więc podejmujmy ją świadomie i odpowiedzialnie.

żródło: https://lichwiarze.pl/

Re: Pożyczka na komputer/laptopa

19 grudnia 2016, 23:05

Było już na forum:
http://www.forum-kredytowe.pl/f127/czy- ... 62604.html
http://www.forum-kredytowe.pl/f124/lapt ... 95641.html
http://www.forum-kredytowe.pl/f127/lapt ... 67091.html

Re: Pożyczka na komputer/laptopa

22 grudnia 2016, 11:38

To żadna pomoc, ale uważam, że póki nie trzeba brać pożyczki, to nie warto. Akurat komputer i laptop są takimi sprzętami, że poradzimy sobie z zebraniem na nie kasy :-)

Biura Wirtualne

8 czerwca 2020, 13:05

Wynajem biura wirutalnego w centrum Warszawy www.optioffice.pl Dostępny jest prestiżowy adres, którym można posłużyć się przy rejestracji firmy, w urzędach, w korespondencji i w marketingu. Wykwalifikowany personel dba o służbową pocztę. Na życzenie poczta i maile są odbierane, skanowane, odsyłane pod wskazany adres. Proponujemy wynajem biura wirtualnego w niskich cenach, w biurowcu w centrum Warszawy, na korzystnych warunkach i elastycznych umowach Zapraszamy do kontaktu www.optioffice.pl W ramch biura wirtualnego dostępne są sale konferencyjne na godziny.
Odpowiedz