Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18713) SPORT FORUM FIRMY (5366) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Własny biznes w sieci.

Własny biznes w sieci.

Postautor: Kamil765 » 5 sierpnia 2014, 13:21

Mam dosyć zarabiania na kogoś. Postanowiłem zarabiać sam na siebie. Nie mam dużej gotówki a nie chce się zadłużać. Pomyślałem o założeniu sklepu internetowego. Mam wątpliwości jaki sklep wybrać? Po dłuższym przeszukiwaniu znalazłem 2, jeden to shoper a drugi to sky-shop.
Który jest lepszy? Czym się różnią?
Kamil765

Re: Własny biznes w sieci.

Postautor: Amelia39 » 8 sierpnia 2014, 13:06

a moi znajomi mają namioty handlowe i handlują bielizną, codziennie w innej wsi. I kaski mają trochę. Ale to handel obwoźny...
Ostatnio zmieniony 4 września 2014, 17:30 przez Amelia39, łącznie zmieniany 1 raz
Amelia39
Nowy

Postautor: jawamil » 24 kwietnia 2015, 14:19

Macie jakieś swoje biznesy w internecie i je prowadzicie skutecznie? Bo ja się zastanawiam nad sklepem internetowym opartym na darmowym oprogramowaniu - presta shop. Wszystko tam jest takie intuicyjne i jak człowiek obejrzy kilka tutoriali to od razu może to załapać.
jawamil
Nowy

Postautor: KasiaBienias » 29 września 2015, 12:40

Trzeba na pewno zorganizować sobie jakis dobry CRM
KasiaBienias
Nowy

Postautor: lussy » 28 października 2015, 09:34

No i pytanie w jaki sposób promować własny biznes? Pytam tutaj w kontekście chęci założenia sklepu internetowego.
lussy

Postautor: marii » 19 listopada 2015, 02:53

Identyfikacja wizualna jest bardzo ważna to fakt i od tego trzeba zacząć. Kolejna sprawa to pozycjonowanie i aktywność w mediach społecznościowych, chociaż nie można zapominać również o bardziej tradycyjnych formach promocji. Moim zdaniem warto zainteresować się także marketingiem mobilnym. Platforma Serwersms.pl to zautomatyzowane rozwiązanie do masowej wysyłki SMS. Umożliwia integrację usługi SMS z komputerem, bądź innym systemem np. stroną internetową lub aplikacją. System działa niezawodnie, bardzo często wykorzystuje się go do wysyłki powiadomień ze statusem zamówienia w sklepach internetowych.
marii

Postautor: Kasiuniaaa » 18 stycznia 2016, 13:22

Nie prawda, ja mam internet z Cyfrowego Polsatu, mam dobrze prosperujący sklep i wcale żadne światłowody mi do obsługi nie są potrzebne. Co innego marketing społecznościowy, bo to na pewno przełoży się na sprzedaż i jest niezbędne.
Kasiuniaaa
Nowy

Postautor: CELIA 5434 » 28 czerwca 2016, 00:56

O CO CHODZI ??????????????????????????
Postautor: TARANTULA ADM » 27 czerwca 2016, 23:25

DO GOŚCIA KTÓRY : wpisał ,że " nikt się mnie nie boi , latam po sądach i sądy się ze mnie śmieją jak widzą moje nazwisko... "

Wszystkie wpisy są monitorowane i wielokrotnie kopiowane . Już jesteś ustalony i przed SĄDEM odpowiesz , kto wynosi informację na mój temat z SĄDU i KTO się tak śmieje z mojego nazwiska .

REDAKCJĘ LM UPRZEJMIE PROSZĘ O NIE KASOWANIE WAŻNYCH WPISÓW , BO I TAK TĘ SPRAWĘ MONITORUJE MNÓSTWO DZIENNIKARZY , PRAWNIKÓW itd .
Swoim zachowaniem pokazujecie po której stoicie stronie .
Jutro zgłaszam oficjalnie tą sprawę do Prokuratury i wysyłam do WAS Pismo odnośnie " tego wpisu "
Mam nadzieję ,że JESTEŚCIE po stronie PRAWDY I NIEPEŁNOSPRAWNYCH a nie po stronie bezdusznych .......
Pozdrawiam REDAKCJĘ LM
TARANTULA ADM

Uwaga !!!! SPRAWA dotyczy tematu '' O CO CHODZI ??? " na REGION KONIN . Szanowni Państwo proszę o NAGŁOŚNIENIE tego tematu , ponieważ chodzi o złe traktowanie NIEPEŁNOSPRAWNYCH i Matki , która stanęła w obronie Syna . Pozdrawiam każdego z osobna i dziękuje za " pomoc"
taki sobie
CELIA 5434

Postautor: Gniewomir » 28 lipca 2016, 10:06

Prowadzę niewielki sklep stacjonarny i chciałbym założyć sklep internetowy. Tylko, że wiąże się to z inwestycją, a mam problem z kilkoma kontrahentami, którzy od dłuższego czasu nie płacą faktur. Nie chcę brać pożyczki, bo miałbym pieniądze, gdyby te faktury zostały zapłacone. Wezwania do zapłaty nic nie dały. Co powinienem zrobić? Zależy mi na tym, żeby te pieniądze odzyskać jak najszybciej. Pójść do sądu? A może ktoś słyszał o czymś takim jak sprzedaż długów? Czy jest to opłacalne?
Gniewomir

Postautor: Gniewomir » 28 lipca 2016, 10:06

Prowadzę niewielki sklep stacjonarny i chciałbym założyć sklep internetowy. Tylko, że wiąże się to z inwestycją, a mam problem z kilkoma kontrahentami, którzy od dłuższego czasu nie płacą faktur. Nie chcę brać pożyczki, bo miałbym pieniądze, gdyby te faktury zostały zapłacone. Wezwania do zapłaty nic nie dały. Co powinienem zrobić? Zależy mi na tym, żeby te pieniądze odzyskać jak najszybciej. Pójść do sądu? A może ktoś słyszał o czymś takim jak sprzedaż długów? Czy jest to opłacalne?
Gniewomir

Postautor: pralina88 » 30 lipca 2016, 18:31

Jest to jakiś pomysł na pewno, jednak ciężko stwierdzić obecnie, która branża sprawdzi się dobrze. Rynek jest dość przesycony różnego typu firmami. Możesz zajrzeć na forum http://businessdirectory.pl/, wiele ludzi wymienia się tam doświadczeniami związanymi z zakładaniem i prowadzeniem biznesu, może znajdziesz jakieś wartościowe wskazówki od czego warto zacząć :)
pralina88

Postautor: KrzysiekWWW » 3 sierpnia 2016, 12:30

Polecam fajny artykuł, Jak znaleźć pomysł na biznes? http://www.rynekszkolen.pl/jak-znalezc- ... iznes.html
KrzysiekWWW

Postautor: estetichouse1 » 23 września 2016, 13:52

Moim zdaniem to świetny pomysł, zwłaszcza że internet w biznesie rozwija się z roku na rok
http://estetichouse.pl/
estetichouse1
Nowy

Postautor: hobs » 24 września 2016, 23:40

Dużo fajnych rozwiązań dla firm ma Nazwa, na przykład pocztę firmową: https://www.nazwa.pl/poczta/ ale nie tylko, bo mozesz tam też założyć sklep, albo skonfigurować kampanię we freshmailu. No i masz sprawdzony hosting, który nie będzie generować problemów. Teraz jak przybywa ludzi z dostępem do internetu w telefonie nie można sobie pozwolić na brak istnienia w internecie. Trzeba zacząć chociaż od strony wizytowki, bo jak nas nie będzie w gooogle to stracimy bardzo duży potencjał.
hobs

Postautor: Karinaa4 » 1 grudnia 2016, 14:45

Jak posiada się dobry pomysł to wydaje mi się, że warto podjąć ryzyko i zastanowić się nad otworzeniem własnej działalności. Oczywiście oprócz wysokiej jakości towaru/usług, trzeba mieć dobrą strategię marketingową. Promocja jest bardzo ważna szczególnie, gdy jesteśmy początkującymi przedsiębiorcami. Zobaczcie sobie platformę https://serwersms.pl to dobra opcja, jeśli zależy nam na sprawnej, szybkiej komunikacji z klientem. To w dzisiejszych czasach jest bardzo istotna kwestia. Platforma nie jest droga, można z niej korzystać praktycznie na każdym urządzeniu przenośnym, poza tym utrzymujemy wsparcie doradcy.
Karinaa4

Następna

Wróć do Inne