Dzisiaj jest piątek 20 września 2019, imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19553) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
19 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Szlaban na ryzyko. Warsztaty PKP PLK dla instrukto ... (0)Córka przedwojennego burmistrza Konina w gabinecie ... (4)

COEL opinie

COEL opinie

Postautor: nics » 14 lipca 2016, 16:32

Witam
Podzielcie się opiniami na temat usług internetowych firmy Coel.
Dla mnie jest to dno totalne. Awarie za awarią. Usuwanie trwa minimum kilka dni.
Żenada !
nics

Re: COEL opinie

Postautor: Gość » 18 lipca 2016, 21:01

Ostatnio był tu taki sam wątek. Strzelam, że kiepskie czasy u konkurencji skoro tak wypisują na COEL.

Ja jestem chyba jednym z pierwszych klientów COEL i korzystam z ich usług już bodajże 10 lat. Problemy się pojawiają, ale tak rzadko (raz na 3 miesiące, raz na rok itp) - nie ma więc sensu marudzić. Każdy dostawca ma lepsze i gorsze momenty, wszyscy używają tych samych urządzeń. Dla mnie najważniejsze jest to, że internet jest w miarę tani, w miarę dobry a firma nigdy nie wystawiła mi żadnej faktury za serwis, nawet jak pies pogryzł mi kabel od routera to przyjechali i wymienili go za darmo. Nigdy nie miałem też problemów z płatnościami choć zdarzało mi się zalegać 2-3 faktury to nigdy nie miałem do zapłaty odsetek i nikt mnie windykacją nie straszył - po prostu zadzwonili i poprosili. Można wziąć internet od polsatu albo inei, ale ja wolę płacić lokalnej firmie, która później przyjdzie i te same pieniądze zostawi u mnie w sklepie. Pewnie zaraz pojawi się tu z 10 opinii, że masakra albo że nie działa, ale to pewnie w większości zazdrosna konkurencja albo jakieś gówniarstwo, które tak pisze bo nie ma nic innego do roboty.

Ja zdecydowanie POLECAM, a odradzam Ineę i Dialeo bo mieliśmy od nich w firmie i pomimo dosłownie błagań nie dało się korzystać.
Gość

Postautor: guest » 14 maja 2018, 12:55

Dzień dobry,
Generalnie byłem zadowolony z usług COEL-a (sporo lat), ale ostatnio się popsuł. Jeśli ktoś świadczy usługi, a one przestają działać, to FUNDAMENTALNYM OBOWIĄZKIEM USŁUGODAWCY jest udzielenie informacji, zwłaszcza, gdy ktoś się dobija.
W maju Coel nie odbiera telefonów!!!!
Kiedyś było lepiej.
W zeszłym tygodniu - Internet padł, 17 telefonów do serwisu, nikt nie odbiera, sms - bez odpowiedzi, telefony do biura - nikt nie odbiera. Ale internet w końcu się pojawił.
Od wczoraj znów nie działa, znów nikt nigdzie nie odbiera.
Jesteście niepoważni.
Proponuję, podnieście cenę o złotówkę za miesiąc i zatrudnijcie kogoś do odbierania telefonów, kto będzie oczywiście w stanie udzielić sensownej informacji.
Dużo procuję w domu, a takie funkcjonowanie firmy usługowej bardzo mi utrudnia pracę.
Nie jestem z konkurencji, CHCĘ tylko, żeby ktoś odebrał telefon, bo w końcu zadzwonię na pogotowie i policję, że ktoś tak na pewno umarł, bo nie odbiera telefonów, a przecież to biuro i serwis z podanymi godzinami urzędowania!
I będę pisał wszędzie takie posty, dopóki ktoś nie odbierze.
Pozdrawiam i czekam na odebranie telefonu
guest

Postautor: Mietek 3 » 3 grudnia 2018, 09:12

Coel się skonczył....zero reakcji....net nie działa 2-gi tydzien.....
Mietek 3

Wróć do Inne