Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19361) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
18 / 15oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)

Nowy blog - dobry hosting!

Nowy blog - dobry hosting!

Postautor: emilia-plater » 12 października 2016, 13:02

Zakładam bloga, na którym chcę w późniejszych latach co nieco zarobić. I wypisałam sobie różne opcje:

1. Darmowy hosting jest rozwiązaniem, aaale chyba nie dla mnie. Za dużo ukrytych haczyków, reklam na blogu i tak dalej. Wypisuję ten podpunkt głównie dla uporządkowania myśli, chyba że jednak dacie znać, że gdzieś warto

2. Hosting znany i chętnie używany - home.pl, nazwa.pl i im podobne - które niestety swoje kosztują. No i parę negatywnych opinii zebrały, nie ukrywajmy ;)

3. Chmurcia - Okawave, Atcloud, Homecloud, czyli pierwsze wyniki w Google (reklamowe, ofc) - może polecicie sensowną chmurę, w której płaci się za zużyty transfer, a nie oszukańczy abonament? To byłoby rozwiązanie dobre i na teraz, i na lata w przód, jak juz będę miała dużo czytelników

4. Hostingowe firmy dające kuszące zniżki, tu szczególnie, ale nie tylko, Hekko. Na stronie podają, że z kodem EXAG456765 jest 50% zniżki, a potem w każdym roku 2% mniej od pełnej kwoty. Nie powiem, nie znalazłam drugiej aż tak korzystnej oferty (poza OVH, tam też mają przyjemnie, tylko na jednym z for narzekali, że to "masówka" - o tym poniżej)

5. Wspomniane wyżej OVH - znane, powszechnie (raczej) lubiane oraz tanie, ale boję się, że większość dobrych opinii pisana jest przez promotorów. Z drugiej strony... mogłabym tego samego bać się w odniesieniu do każdego innego hostingu

Dawajta rady, ludzie!
emilia-plater
Nowy

Re: Nowy blog - dobry hosting!

Postautor: GordiT » 12 października 2016, 20:21

Odpowiedź w innym wątku pod linkiem viewtopic.php?f=1&t=778908&p=2000331#p2000331 ;)
GordiT
Początkujący

Postautor: ubeks » 26 stycznia 2017, 17:07

Tak, Hekko, tym bardziej jeśli masz kod rabatowy. A on jeszcze działa? Ogólnie ten ich serwer nie sprawia żadnych problemów, działa stabilnie, niezawodnie, jest naprawdę tani. Mam u nich w tym momencie 3 konta na różnych serwerach. W każdym przypadku działa to naprawdę solidnie.
ubeks

Postautor: barecki » 12 czerwca 2017, 16:06

Działam na Hekko.
Naprawdę pod postawienie normalnych stronek wystarczy hosting za kilkadziesiąt złotych.
Nie musicie wydawać wielkich sum, bo z tego nie będzie nic wynikało.
Przepłacicie za hosting, a dobrych parametrów nie będzie. Po co to wam?
barecki

Postautor: endar » 8 lipca 2017, 19:18

Korzystam z hekko i póki co brak problemów z hostingiem. Support również odpowiada bardzo sprawnie :)
endar
Nowy

Postautor: bombers » 20 września 2017, 16:02

U nich ten support działa naprawdę sprawnie i nie ma z nim problemów.
Na jednym małym koncie trzymam po kilkanaście blogów z ruchem. Mimo to, nie pojawiają się jakiekolwiek problemy. To chyba jasno świadczy o tym, jak aktualnie wygląda sytuacja. Ale oczywiście - takie kwestie niech każdy dopasowuje pod siebie. Powodzenia.
bombers

Postautor: bombers » 29 września 2017, 16:12

Z hekko nie ma żadnych problemów. Jestem u nich od dawna i wszystko fajnie śmiga.
Parametry solidne, niezawodność, plusów wiele.
Ale każdy może podejść do tego jak uważa.
Testy są darmowe, można sprawdzić.
Na bloga nie potrzebujecie wypasionego konta.
bombers

Postautor: lokad » 19 października 2017, 15:49

Które konto Hekko na całkowicie nowy blog?
Najtańsze wystarczy? I czy dobrze rozumiem, że do niego również dodają za darmo domenę PL?
lokad

Postautor: misters » 20 listopada 2017, 17:03

Hekko działa niezawodnie. Okres testowy jest darmowy.
Odpalcie kilka stronek, zobaczcie jak to działa.
Sprawdźcie również działanie hostingu. Powinno się udać to wszystko ogarnąć.
A blog naprawdę potrzebuje minimalnych parametrów.
misters

Postautor: kango » 23 stycznia 2018, 16:58

Bloga na hekko to mam jakieś 7 lat. Nawet nie brałem pod uwagę opcji zmiany hostingu, bo ten działa w porządku.
W międzyczasie miałem wiele serwisów na różnych kontach i tylko hekko dawało mi święty spokój.
Nie chcę się bawić w testowanie innych usług.
kango

Postautor: pesko » 9 marca 2018, 17:03

Hekko to pewniak - tam spróbujcie.
Serwer mają solidny, niezawodny. Zresztą - wiem, jak to jest cenne.
Przerobiliśmy w historii naprawdę wiele serwisów i wszystko działa jak powinno.
A kluczowe znaczenie ma niezawodność...
pesko

Postautor: kenso » 27 marca 2018, 16:23

Założyłem dzisiaj konto w tym hekko. 90 proc. rabatu naliczyli mi.
Z tego co piszą, taki rabat dają do końca dnia.
Co najlepsze - w cenie domena. Tak to mogę korzystać z takich usług.
kenso

Wróć do Inne