Dzisiaj jest piątek 10 lipca 2020, imieniny: Amelii, Filipa, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17745) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 15oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECAMY:

IMGW: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu. Miejscami grad

Polecamy:

Inwestowanie w nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości

Postautor: foxi1 » 26 listopada 2016, 17:55

Witam,
Chcę zainwestować trochę w nieruchomości , poszukuję więc okazji.
Chcę zainwestować w okolicach Poznania i zainteresowałam się następującym osiedlem :
http://www.koninko.com.pl/osiedle/
Będę jeszcze szukać ,ale odległość od miasta nie jest zbytnio duża, okolica spokojna.
Myślicie ,że ludzie zainteresują się mieszkaniem w tej miejscowości ?
pzdr
foxi1

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Postautor: TobiaSS » 19 grudnia 2016, 00:53

Akurat inwestowanie w nieruchomości jest bardzo fajną opcją, ale jakbym ja miał doradzać to bym wolał przeznaczyć te pieniądze i zainwestować w grunty nie mieszkania, ewentualnie lokale biurowe na wynajem, może jakiś magazyn. Bardzo fajnie prezentują się takie tereny - http://metropolis.pl/nieruchomosci-sprzedaz/ z tym, że jak wiadomo nie są to małe pieniądze i to jest główny powód, ze niewielka rzesza osób czy firm może sobie pozwolić na tak duże inwestycje.
TobiaSS

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Postautor: fala23 » 24 lutego 2017, 00:38

Ciekawa będzie sprawa nieruchomości jeśli rozrośnie się Warszawa na sąsiednie gminy.
fala23
Nowy

Sprzedaż gotowych spółek z o.o

Postautor: Adam87321 » 8 czerwca 2020, 14:04

Sprzedaż gotowych spółek www.optioffice.pl Oferujemy gotowe spółki z o.o i komandytowe w optioffice Warszawa. Każda nasza gotowa spółka jest czysta, nie posiada zadłużenia, ani zobowiązań finansowo-handlowych. Brak ukrytych kosztów. Gotowe spółki mają szeroki wachlarz kodów PKD, numer NIP, REGON, KRS, VAT i rachunek bankowy. Są zarejestrowane w Warszawie pod prestiżowym adresem naszego biura wirtualnego w centrum miasta. Posiadają wszystkie wymagane dokumenty i deklaracje podatkowe, co jest potwierdzone aktem notarialnym. www.optioffice.pl dysponuje kilkudziesięcioma spółkami, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie formalności urzędowe są na naszej głowie. Mamy korzystne ceny. Zapraszamy do www.optioffice.pl
Adam87321

Wróć do Inne