Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19395) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (1)

design w biznesie

design w biznesie

Postautor: Matel » 20 marca 2018, 00:07

witam,

pomyślałem, że tutaj na pewno też znajdę jakiś grafików (bo w którym innym dziale na forum ich szukać) i chciałbym podpytać, czy myślicie, że przydałyby Wam się jeszcze jakieś dodatkowe studia z biznesu do wykonywania Waszej działalności? Pytam nie bez powodu, bo myślę o tym jak połączyć swoją pasję do projektowania z pracą i jak to ubrać w jakieś wykształcenie. Nie ukrywam, że po przeszukaniu kierunków publicznych nie jest najlepiej... generalnie design i grafika leży totalnie i kwiczy, dlatego pozostają prywatne uczelnie jak np. wyższa szkoła bankowa - ci mają właśnie kierunek "design w biznesie": http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/design-w-biznesie - czy myślicie, że to dobre połączenie i warto się czymś takim zainteresować? Wydaje mi się, że to jest ekstra, ale ciekawi mnie ta biznesowa część - na ile to dla Was coś, co jest ważne w tym co robicie i jak pracujecie.

dzięki!
Matel

Wróć do Inne