Dzisiaj jest wtorek 7 lipca 2020, imieniny: Estery, Metodego, Kiry WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17826) SPORT FORUM FIRMY (5504) PRACA (28) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 12oC
Jutropogoda
17 / 11oC
Pojutrzepogoda
19 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Z Maryją przez wieki" to jedna z wystaw w licheńs ... (0)Konin. Parafia św. Maksymiliana Kolbe ma nowego pr ... (3)

Internet mobilny

Internet mobilny

Postautor: mili45 » 28 marca 2018, 18:39

Poleci ktoś internet mobilny?

Dobrze by było aby był szybki - prędkość co najmniej taka jaką mi obecnie mierzy na stałym łączu
Obrazek
http://www.predkosc.pl
a mam wykupione do 120mb i cenowo aby jeszcze był ok.
mili45
Nowy

Re: Internet mobilny

Postautor: torres3 » 8 lipca 2019, 10:08

Ja mam lokalnego dostawce, oni często oferują znacznie szybszy internet.

Dzisiejszy wynik:
Obrazek

Test wykonany na https://speedtestonline.pl
torres3
Nowy

Biura Serwisowane

Postautor: KlaudiaOP » 3 czerwca 2020, 12:38

Wynajem biura serwisowanego w centrum Warszawy, w dogodnej cenie i na atrakcyjnych warunkach www.optioffice.pl Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy szukają idealnych warunków do pracy i rozwoju. Wynajmujemy biura serwisowane już wyposażone w meble i sprzęt biurowy, a także posiadające klimatyzację i Interne. Zapewniamy pomoc wykwalifikowanego personelu recepcji, dbamy o korespondencję i na zyczenie organizujemy pomoc prawną lub księgową. Nasze biura serwisowane znajdują się w centrum Warszawy i wiąże się z tym prestiżowy adres, którym firma może sie posłużyć przy rejestracji w urzędach, w korespondencji i w marketingu. W ramach biura serwisowanego www.optioffice.pl dostępne są również sale konferencyjne, w pełni wyposażona kuchnia i pokój relaksacyjny. Przed budynkiem jest parking i stojaki na rowery
KlaudiaOP

Wróć do Inne