Dzisiaj jest wtorek 22 września 2020, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17877) SPORT FORUM FIRMY (5538) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koło. Uderzył kolegę kijem baseballowym. Odpowie p ... (2)Mistrzostwa Okręgu na Jeziorze Pątnowskim. 60 lat ... (0)

Meble na konferencje

Meble na konferencje

Postautor: vanishing » 21 grudnia 2018, 12:11

Witam, prowadzę zajęcia z coachingu dla nauczycieli, na moje konsultacje zgłasza się coraz więcej osób. Powiedzcie mi gdzie znajdę nowoczesne i estetyczne meble (najlepiej w okolicach Krakowa) które posłużą moim słuchaczom na kolejnym wykładzie. Sala na kolejne zajęcia pamięci około 70 osób.
vanishing
Nowy

Re: Meble na konferencje

Postautor: comemay » 2 stycznia 2019, 13:10

Co myslicie o takiej ofercie mebli http://eventlogistica.com/ mnie się dosyć podobają ale moja dziewczyna jest dosyć sceptyczna
comemay
Nowy

Postautor: backspace » 25 czerwca 2019, 09:20

Meble całkiem spoko...
backspace
Nowy

Postautor: bralka90 » 5 lutego 2020, 12:44

Ikea/agata meble - po co sie wysilac wszystko tam znajdziesz
bralka90
Nowy

Postautor: jolka539 » 10 marca 2020, 12:34

NIe, te sieciówki wybacz ale nie mają już nic porządnego. U nas stoły były robione przez zaprzyjaźnionego stolarza i wyglądają perfekcyjnie. Zrobił tak jak chcieliśmy i nawet niedrogo. Jedynie co to krzesła musimy jednak kupić już gotowe, bo nie opłaca się robić ich pod zamówienie. Wstępnie rozejrzeliśmy sie i najbardziej odpowiada nam https://slf24.pl/krzesla.html są tu świetne modele, a ich meble wiemy, że są godne zainteresowania.
jolka539

Sprzedaż gotowych spółek z o.o

Postautor: LechJK » 3 czerwca 2020, 12:33

Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl bez jakichkolwiek zobowiązań i z czystą historią handlowo-księgową. Oferowane przez nas spółki są w pełni legalnymi, ukształtowanymi podmiotami prawnymi
posiadają wpisy do odpowiednich rejestrów sądowych
są zarejestrowanym podatnikiem VAT
nigdy nie przeprowadzały operacji gospodarczych (brak jakichkolwiek długów, umów i zobowiązań)
posiadają uniwersalną umowę spółki
posiadają kapitał zakładowy
posiadają spełnione obowiązki sprawozdawcze w zakresie Krajowego Rejestru Sądowego
posiadają komplet deklaracji podatkowych
posiadają komplet dokumentów
Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl odbywa się w świetle prawa, legalnie i zaraz po zakupie spółki można rozpocząć swoją działalność, nawet tego samego dnia.
LechJK

Wróć do Inne