Dzisiaj jest poniedziałek 3 sierpnia 2020, imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16633) SPORT FORUM FIRMY (5512) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 15oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
22 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wierzbinek. Wójt odznaczony medalem MSWiA za zasłu ... (1)Górnik niespodzianki nie sprawił, ale bramkę udało ... (0)

Probelm z klawiatura

Probelm z klawiatura

Postautor: Eresttooo » 20 maja 2020, 23:47

Witam.

Mam następujący problem. Jakiś czas temu Spalił mi się zasilacz od komputera. Kupiłem mocniejszy zamontowałem i wszystko si na pierwszy rzut oka. Lecz klawiatura wogole nie działa. Wogole żadna dioda się nie zapala. Myszka na usb chodzi a klawiatura czy na usb czy na ps/2 nie działa. I na starcie i już w systemie kompletnie nic. Plyte główna mam gigabyte Ga h61m ds2. Klawiatury sprawne
Eresttooo

Re: Probelm z klawiatura

Postautor: GordiT » 21 maja 2020, 02:40

Sprawdź, czy po podłączeniu do innego USB klawiatura działa. Ewentualnie innym urządzeniem sprawdź gniazdo, do którego podłączasz klawiaturę.

Ewentualnie zaktualizuj / zainstaluj ponownie sterowniki do USB (powinny być na płycie instalacyjnej lub na stronie producenta od płyty głównej)

W ostateczności może być problem w samym systemie.

I niestety innych rozwiązań nie znam, które mogłyby być skuteczne (sam zmagam się z tym, że od czasu do czasu mysz i klawiatura u mnie przestają działać aż do ponownego uruchomienia systemu). Ewentualnie udaje mi się zmienić mysz na bezprzewodową i odpalić klawiaturę wirtualną (niektóre systemu taką posiadają)
GordiT
Początkujący

Postautor: Eresttooo » 21 maja 2020, 05:41

Dodam jeszcze że w menadżer urządzeń wogole niema sterownika od klawiatury tylko jest myszka
Eresttooo

Postautor: GordiT » 21 maja 2020, 14:17

Sprawdź, czy pod tymi linkami jest podobny problem. Może przypadkowo problem klawiatury leży w zupełnie innym miejscu.

https://forum.dobreprogramy.pl/t/problem-ze-sterownikami-klawiatury/523284/18

https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/all/windows-10-klawiatura/6e66633f-1f65-458e-ad7b-8e72a1ef0086
GordiT
Początkujący

Postautor: Eresttooo » 22 maja 2020, 15:43

Podłączyłem teraz telefon pod kompa i tylko się ładuje wogole komputer nie wyświetla połączenia danych i już niewiem co robić
Eresttooo

Sprzedaż gotowych spółek z o.o

Postautor: Wiktor765 » 29 maja 2020, 11:42

Masz zadłużoną spółkę i nie wiesz co z nią zrobić? Skontaktuj się z nami ltdbroker.pl pomożemy w znalezieniu zagranicznego inwestora, który chętnie kupi od Ciebie zadłużoną firmę. Zajmiemy się wszystkim od strony prawnej i zabezpieczymy przed problemami. Nasz kancelaria pośredniczy w sprzedaży i zakupie spółek z o.o. LTD Broker gotowi do pomocy www.ltdbroker.pl
Wiktor765

Wróć do Sprzęt