Dzisiaj jest sobota 30 maja 2020, imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18021) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 10oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
19 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

BITEWNIAKI

BITEWNIAKI

Postautor: lotr » 28 sierpnia 2009, 22:48

Czy ktoś w Kole lub okolicach (do 50 kilometrów) interesuje się bitewniakami ? Grami strategicznymi lub inaczej zwanymi bitewnymi ? Jeśli tak to proszę pisać, jeśli tylko Cięto interesuje napisz , możemy się spotkać i coś zapoczątkować .
lotr

Postautor: Włochaty_Odkurzacz » 30 sierpnia 2009, 12:06

Gdybyś się chłopie wcześniej odezwał;] Sprzedałem dwa miesiące temu figurki, makiety, a nawet farby:D Jedynie pędzle wywaliłem;P W Warhamerze siedzialem.
Włochaty_Odkurzacz

Postautor: lotr » 30 sierpnia 2009, 13:37

Ja gram już rok xD A nie możesz nów zacząć ? Tylko ja lotra preferuje ;)
lotr

Yugi

Postautor: Gość » 26 września 2010, 17:18

A czy Yu-gi-oh! wchodzi w rachube ?
Gość

Postautor: Tyrsson » 10 maja 2011, 11:42

Strona klubu nieaktualna. Tak w sumie to ta najnowsza też nie jest zbyt uczęszczanym traktem, więc ludzi, którzy byliby zainteresowani bitewniakami proszeni o kontakt przez gg/tel do dowolnej osoby z Kolskiego Klubu Gier Bitewnych.

Kontakt do mnie jak coś stoi poniżej:
725638499
Tyrsson

Re: BITEWNIAKI

Postautor: Gość » 10 listopada 2012, 22:27

Jade w sobote 24 listopada do Łodzi na Łodzki Port Gier, gdzie odbędzie się Regionalny turniej Warhammera: Inwazja.
Info na : http://smerf.fero.pl/LPG/index.php?opti ... icle&id=24
Jesli ktos chętny piszcie na stasiu315@wp.pl
Gość

Wróć do Sci-fi / Fantasy