Dzisiaj jest wtorek 7 lipca 2020, imieniny: Estery, Metodego, Kiry WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17706) SPORT FORUM FIRMY (5504) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 12oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
19 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Z Maryją przez wieki" to jedna z wystaw w licheńs ... (0)Konin. Parafia św. Maksymiliana Kolbe ma nowego pr ... (3)

Dziewczyny interesujące się fantasy!

Postautor: Ryosuke » 9 marca 2005, 21:05

A czy ktokolwiek w Koninie interesuje się mangą, bo jak narazie nikogo takiego nie spotkałem (interesuje się = zna takie tytuły jak X, NGE, VGA, Naruto, Chobits, Eden itp).
I co wy na to??
Ryosuke

Postautor: sweet baby g-sus » 5 maja 2006, 23:09

Mnie ostatnio spdobała sie fantastyka, przeczytałam kilka ksiązek i mnie wciągneły. Tylko mam mały problem, nie jestem obeznana i nie znam autorów z tego gatunku. Jesli ktoś mógłby to prosze o kilka ciekawych nazwisk czy tytułów. Z gory dzia :]
sweet baby g-sus

Postautor: sweet baby g-sus » 5 maja 2006, 23:13

Mnie ostatnio spdobała sie fantastyka, przeczytałam kilka ksiązek i mnie wciągneły. Tylko mam mały problem, nie jestem obeznana i nie znam autorów z tego gatunku. Jesli ktoś mógłby to prosze o kilka ciekawych nazwisk czy tytułów. Z gory dzia :]
sweet baby g-sus

Postautor: emka&natka » 2 czerwca 2006, 21:33

My jesteśmy fankami fantazy i nałogowo oglądamy filmy science-fiction!!!
emka&natka

Postautor: Vercia » 6 sierpnia 2006, 13:43

heh . ja tess interesuje siem fantasy .. ale nie tylko ... bardzo podoba mi siem sztuka art ... i digarty ... itd .... :D:D:D
A znacie jakies fajne stronki z Digartami ....??
Vercia

kocham Fantasy

Postautor: LadyArven;) » 22 października 2006, 13:27

Ja jestem dziewczyną i wprost ubustwiam fantasy...a szcególnie Tolkiena...wszystkie książkiz tej dziedziny są interesujące...ja polecam ciekawe dzieło "Letnie drzewo"- Guy Gavriel Kay, ten bestseller porównywany jest do książek Tolkiena...
LadyArven;)

Postautor: G. » 15 marca 2007, 08:42

Kay jest jak wieść głosi dobrym twórcą :)
Zresztą pomagał Ch. Tolkienowi w uporządkowaniu 'Silmarilliona' ;)
Polecam również F. Herberta i jego 'Diune', Connie Willis, niestety jej książki ciężko znaleźć.
Ale nasi fantaści jak Grzędowicz czy Dukaj do najgorszych nie należą ;)
Dodam jeszcze śp. Zajdla <Andrzej Zajdel> jego 'Paradyzję', 'Cała prawdę o planecie Ksi' i resztę ;)

Pozdrawiam
G.

Postautor: lunka » 18 sierpnia 2008, 22:03

jestem dziewczyną i lubię fantasy;D i znam bardzo wiele innych dziewczyn, które się interesują fantasy
lunka

Postautor: Rhamona » 6 listopada 2008, 02:38

Miło, że coś tu się dzieje, bo zamierzam mieszkać w okolicy :D
Są jakieś kluby fantastyki? Stowarzyszenia? Gracie w erpegi (fabularne)?
Rhamona

Postautor: Włochaty » 6 listopada 2008, 12:14

www kkf rox pl
(dodaj kropki)

Tu masz strone koninskiego klubu fantasy;] Pozdrawiam;]
Włochaty

Postautor: Rhamona » 20 listopada 2008, 21:19

A gracie tam w jakieś WoDy? ;>
Rhamona

Postautor: Psycho » 27 stycznia 2009, 20:01

A dlaczego tylko dziewczyny, hm?;)
Psycho