Dzisiaj jest niedziela 31 maja 2020, imieniny: Anieli, Marietty, Petroneli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17935) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 11oC
Jutropogoda
17 / 9oC
Pojutrzepogoda
16 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Licheń. Wstąpił do kościoła w wigilię Zesłania Duc ... (0)Znamy dokładną datę powrotu Igora Jakubowskiego na ... (0)

Dziewczyny interesujące się fantasy!

Fantasy? Of course!

Postautor: gata A » 21 grudnia 2009, 15:46

Jestem dziewczyną i ogromnie interesuję się literaturą, grami i filmami Fantasy. A tak szczerze - Tolkien mnie nudzi, wolę Pratchetta ("Nacja")... I nie tylko. A jakie książki wy lubicie?
gata A

Postautor: Gość » 3 lipca 2010, 22:58

Ja tam lubię Łukjanienkę xD jest świetny. A do któregośtam przemówcy... ja lubię mangę i anime, w Koninie jesty na pewno wiele takich osób tylko trafić na siebie nie możemy xD
Gość

Postautor: FanDW » 15 lipca 2010, 02:02

Czuje sie okropnie jak mogliscie pomyslec ze dziewczyny nie iteresuja sie fantastyka!
No tak czyli my jestesmy tylko do romantyzmow itd.! Kurcze co to za ***** mogl nas tak ponizyc!
jestem jedna z tych dziewczyn (chlopczyca) ktore interesuja sie fantastyka. Gluwnie fimy i art, nie gardze tez ksiazkami najlepsze oczywiscie to klasyki czyli Tolien itd. ale podoba mi sie seria ksiazek fantastyczno-przygodowych pt Percy Jackson i bogowie olimpijscy.
dla fanow sci-fi radzilabym obejrzec brytyjski serial pt Doctor Who (jest swietny)
FanDW

Postautor: Tyrsson » 10 maja 2011, 11:49

Ależ spokojnie drogie panie!

W imieniu swoich kolegów proszę o wybaczenie nam, ignorantom i jednocześnie zapraszam w dowolną sobotę od 12 do 16 (czasami dłużej) do KKGB, usytuowanego w MDKu w Kole. Z pewnością znajdziecie tam wiele indywiduów również interesujących się fantastyką i to szeroko pojętą.

Nie gramy tylko w krawe gry bitewne w klimatach fantasy, o nie! Osobiście czytałem trochę Pratchetta, ale niespecjalnie polubiłem. Przedkładam nad niego Jordana i jego przebogaty cykl w realiach iście niesamowitego świata. Pratchetta wręcz wielbi jeden z moich klubowych przyjaciół, dużym powodzeniem cieszą się różne systemy RPG i oczywiście filmy.

Tak więc zapraszamy w nasze skromne progi! Najbliższym terminem podczas którego zbierze się niemal cały klub jest 21 maj.

Pozdrawiam!
Tyrsson

Re: Dziewczyny interesujące się fantasy!

Postautor: Yumiko » 8 maja 2012, 19:37

Ooo, a spotykacie się też w wakacje?
Ja interesuję się głównie mangą, ale chętnie poznam też świat fantastyki, na razie dopiero co go liznęłam. Czy organizujecie może LARPy? Zawsze chciałam w czymś takim uczestniczyć :)
Yumiko

Postautor: kikiki » 12 czerwca 2012, 23:31

Fantasy to kicha. Ja lubię konkretną fantastykę. Ale jestem stara i mam 44 lata :)
kikiki

Postautor: dwaraz » 17 czerwca 2012, 21:34

Witam.
Tak na marginesie. Nie weim jak to z ta starością jes, ponieważ mam tylko 41 lat i uwielbiam fantastykę. Głównie S-F. Jes wiele godnych uwagi ksiażek, równiez polskich autorów. Niekoniecznie to co teraz się promuje. Własnie mam zamiar zaczą czytac dicka 3 stygmaty palmera E.. . Kiedys mnie ta pozycja bardzo poruszyła. Ciekawe czy po 15 laach znowu bedzie mi sie podobała. powieś napisana chyba w 1964 roku.
dwaraz

Postautor: Witka » 23 sierpnia 2012, 09:20

Hej ja jestem WIELKĄ fanką fantastyki. Uwielbiam Tolkiena, Kinga i wielu wielu innych :)
Witka
Nowy

Postautor: zfrustrowanydyzio » 23 sierpnia 2012, 16:44

Witka pisze:Hej ja jestem WIELKĄ fanką fantastyki. Uwielbiam Tolkiena, Kinga i wielu wielu innych :)

czy wydam ci się bardziej ponętny w kostiumie elfa?
zfrustrowanydyzio

Postautor: mala-mi » 5 października 2012, 12:13

???? To są w Koninie jacys inni fani Doctora?
Poza tym Gaiman, Pratchett, Łukjanienko, Adams, King
mala-mi

Postautor: daaaruniaaa » 13 marca 2015, 10:55

Ja też bardzo lubię fantastykę a jestem kobietą i nie wstydzę się tego mówić - pomimo nawet tego, że mój facet tego jako tako nie akceptuję po prostu właśnie zdecydowanie lubię śledzić losy tego autora wielkiego Tolkiena. On jest po prostu dla mnie mistrzem wszystkiego hihi Nie wiem akurat czy Harry Potter się zalicza do fantastyki ale jeśli tak to po prostu ja też tą książkę i przygody lubię.
daaaruniaaa
Nowy

Postautor: MaryJane12 » 6 sierpnia 2015, 17:12

Tak i tak jeśli chodzi o książki i filmy uwielbiam fantastykę to mój świta, gdyż to jest nie realne , bo po co komu szary świat.
MaryJane12
Nowy

Postautor: justyna_murias » 13 lutego 2016, 18:35

ja również kocham fantazy , czemu miałabym nie lubieć są wciągajacego ;) szczególnie tego typu jak (nie wiem ak to sie pisze) pratched , harry potter, eragon , pamietniki wampirów;)
justyna_murias
Nowy

Postautor: fruga » 8 kwietnia 2016, 14:55

I ja też się zgłaszam! Jak można nie kochać fantasy? Tolkien, Sapkowski, Weeks... ciężko mi wymienić nazwiska autorów, bo przewinęło się ich tak wiele, że nie pamiętam wszystkich. Magiczne, kolorowe światy są świetną odskocznią od rzeczywistości.
fruga
Średniozaawansowany

Postautor: kamrein » 21 czerwca 2016, 20:00

Fantasy są naprawdę bardzo fajne. Nie rozumiem, jak tego można nie lubić.
kamrein
Nowy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sci-fi / Fantasy