WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

przełącz na widok klasyczny
Odpowiedz

Forrest Gump

12 marca 2007, 21:08

Hey,poszukuje (większej ilości) informacji na temat książki,filmu"Forrest Gump"...a dokładnie to muszę opisac.może znajdzie się fan..to proszę o odpisanie..Pozdr.

Re: Forrest Gump

29 sierpnia 2013, 10:12

Książka została napisana na podstawie filmu.
Co dokładnie chcesz wiedzieć ?

Usługi księgowe

Re: Forrest Gump

27 listopada 2013, 13:42

Chyba odwrotnie! Najpierw była książka, zresztą nawet 2 części, potem na jej podstawie nakręcono film.

Re: Forrest Gump

2 stycznia 2015, 15:51

O tej książce sama mogę napisać książkę, jest ona wielowątkowa, wątek miłosny, historyczny, wojskowy, tragiczny, szeroko rozumianej empatii dla osób z lekkim deficytem umysłowym, przedsiębiorczy, wątek o wielkiej przyjaźni, no mogłabym pisać do jutra, muszę wiedzieć o czym zadaj konkretne pytania albo tezę wypracowania?

Re: Forrest Gump

27 stycznia 2015, 11:01

Proponowałabym po prostu przeczytać. Tak będzie prościej, a na pewno będziesz czerpać przyjemność z tej lektury.

Re: Forrest Gump

18 lutego 2015, 11:50

Forrest aktorem, mistrzem szachów, lecący w kosmos z małpą Zuzią (Zuziem), palący trawkę i pięknie grający na harmonijce - czytając książkę Grooma czasem zastanawiałam się, czy to Forrest jest "*****" czy ludzie go otaczający. Polecam przeczytać. Książka jest genialna - o niebo lepsza od filmu. W filmie zrobili z Forresta biegacza, co nie ma głębszego sensu. Książka koniecznie w przekładzie Julity Wroniak (przekład pana Leliwy jest dość nieudany). Życzę miłej lektury

Re: Forrest Gump

24 kwietnia 2015, 09:51

Z filmu pamiętam tylko słowa Run Forrest Run. Kilka takich uwag mam co do samego aktora w tych nowych produkcjach już nie grał tylko dawali go do tych starszych filmów jak Zielona Mila, Forrest Gump i jeszcze chyba w tym bardzo starym filmie - Masz wiadomość.
Odpowiedz