Dzisiaj jest niedziela 15 września 2019, imieniny: Albina, Nikodema, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18740) SPORT FORUM FIRMY (5360) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 16oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dynia królowała na stołach. Pierwsza Feta z Banią ... (1)Puchar Europy Kadetów dla Egipcjanina. Finał mężcz ... (0)

Kroniki Jakuba Wędrowycza

Kroniki Jakuba Wędrowycza

Postautor: Mr. Death » 3 maja 2009, 12:33

Jak w temacie. Czytał ktoś? Ciężko dzisiaj o osobę, która miała do czynienia z tą książką ;)

Jeżeli nie czytałeś/aś to polecam!
Mr. Death

Postautor: Kefirek » 4 maja 2009, 17:45

a dlaczego polecasz? uzasadnij, co moze mnie sklonic do siegniecia po nic nie mowiace mi dzielo nie znanej mi osoby?
Kefirek

Postautor: mr. Death » 4 maja 2009, 18:39

Przepraszam, ale moja recenzja z pewnością by Cię nie zachęciła dlatego polecam sprawdzic samemu.

"...Jakub Wędrowycz poluje za pomocą linki hamulcowej, dużo pije, co pozwala mu zachować trzeźwość umysłu. Jest najlepszym cywilnym egzorcystą w Polsce..." z wikipedii
mr. Death

Postautor: Kefirek » 4 maja 2009, 18:41

mr. Death pisze:Przepraszam, ale moja recenzja z pewnością by Cię nie zachęciła dlatego polecam sprawdzic samemu.

"...Jakub Wędrowycz poluje za pomocą linki hamulcowej, dużo pije, co pozwala mu zachować trzeźwość umysłu. Jest najlepszym cywilnym egzorcystą w Polsce..." z wikipedii

szanauję Twoją skromnosc, skusze się niebawem z czystej ciekawosci pozdr
Kefirek

Postautor: mr. Death » 4 maja 2009, 20:18

Miło mi ;) liczę, że napiszesz tu recenzję nie zależnie od tego czy Ci się spodoba, czy nie. Chociaż jestem dobrej myśli, bo to bardzo ciekawa książka :)
mr. Death

Postautor: bobo » 11 sierpnia 2010, 01:08

przecytaj jedna ksiazke a juz wpadniesz w nalog.sa swietne.zycie starego bimbrownika jest napisane.nawet smierc wykiwal.ogolnie mozna sie ubawic
bobo

Re: Kroniki Jakuba Wędrowycza

Postautor: Gość » 19 lutego 2015, 04:17

Również polecam.Tak samo jak wiele innych książek online.
Gość

Postautor: katarzynka86 » 1 kwietnia 2015, 14:51

Próbowałam to przeczytać bo tak wszyscy się tym zachwycają. No ale nie dałam rady:D To jest tak durne, że bałam się o stan mojego umysłu jak dobrnę do końca:d Po prostu straszne:d Naprawdę:d
katarzynka86
Nowy

Postautor: lukbrudniak » 12 lutego 2016, 10:12

No nie wiem czy ciężko kogoś takiego spotkać - mam wrażenie, że książka jest znana i popularna - przynajmniej w moich kręgach.
lukbrudniak
Nowy

Postautor: fruga » 21 kwietnia 2016, 10:25

Książkę znam, ale nie czytałam i nie jestem pewna czy warto po nią sięgnąć. Warto?
fruga
Średniozaawansowany

Postautor: Kosiarek » 20 czerwca 2016, 11:01

Akurat Kroniki nie są wcale najlepszą pozycją w twórczości Pilipiuka.
Ja osobiście wolę "Norweski dziennik" czy cykl "Kuzynki". Inna sprawa, że Pilipiuk jest jednak dużo lepszy w krótkich formach, dlatego z czystym sercem mogę polecić jego wszystkie zbiory opowiadań.
Kosiarek

Postautor: sceptyk » 15 listopada 2016, 18:41

Pilipiuk jest raczej marnym autorem. Wystarczy przeczytać choć jedną książkę i staje się to jasne. Niektóre pozycje momentami ciekawe, ale całokształt słabiutki. Mimo to, jeśli ktoś ma dużo wolnego czasu można poczytać. Nie jest to tak słabe, żeby się nie dało. Może z czasem gdy jeszcze udoskonali warsztat pisarski to kto wie..
sceptyk

Postautor: ona19ona » 28 grudnia 2016, 11:18

Niestety problemem jest to, że u Pilipiuka treści książek się powtarzają. TO prawda, że opowiadania jeszcze sa ok, ale książki należą raczej do słabych
ona19ona
Nowy

Postautor: parabolistyk » 30 stycznia 2017, 14:45

Nie tak dawno czytałem pierwszy zbiór opowiadać o Jakubie Wędrowyczu. Skończyłem i raczej po kolejne sięgać nie będę. Humor chyba fajny ale fabuła poszczególnych opowiadań mnie nie porwała. No może to o prowadzeniu hotelu wybijało się ponad inne ale nadal było "takie se".
parabolistyk
Nowy

Wróć do Książki i komiksy