Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19301) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)Wykorzystali wszystko, co mieli. Wyjazdowa wygrana ... (0)

Fani mangi

Fani mangi

Postautor: Makus » 20 czerwca 2011, 23:31

Szukam ludzi z Konina, którzy interesują się mangą, może udało by się nawiązać jakąś znajmość czy coś takiego ;). Wpisujcie się tu, wpisujcie ulubioną mangę (ew. anime) oraz podstawowe info. Ja zaczne:

Mateusz,
16 lat

Moje anime:
myanimelist net/animelist/makus

Moja manga
myanimelist net/mangalist/makus

Oczywiście, cały czas powiększam swoją "kolekcję" :)

(usunac spacje w linkach :))
Makus

Postautor: Juunana » 2 grudnia 2011, 00:38

Widzę, że temat oblegany niezwykle... Cóż, ja nie czytam za dużo mang, udało mi się do tej pory przeczytać naprawdę niewiele (oczywiście mam zamiar to nadrobić :). Jednak w anime, tak myślę, się troszkę orientuję.
Moje ulubiona seria to Kuroshituji. Oczywiście uwielbiam jeszcze całą masę romansideł i w ogóle, ale Kuro... *_*
Juunana

Re: Fani mangi

Postautor: LukaMegurine » 20 czerwca 2012, 17:34

aww~! ludzie, szukałam was! :D
odezwijcie sie x3
gg: 12923552
LukaMegurine

Postautor: zfrustrowanydyzio » 1 sierpnia 2012, 03:11

Makus pisze:Szukam ludzi z Konina, którzy interesują się mangą, może udało by się nawiązać jakąś znajmość czy coś takiego ;). Wpisujcie się tu, wpisujcie ulubioną mangę (ew. anime) oraz podstawowe info. Ja zaczne:

Mateusz,
16 lat

Moje anime:
myanimelist net/animelist/makus

Moja manga
myanimelist net/mangalist/makus

Oczywiście, cały czas powiększam swoją "kolekcję" :)

(usunac spacje w linkach :))

nie interesuje sie manga ale lubie dobre anime.
zfrustrowanydyzio

Postautor: saimon32 » 8 czerwca 2013, 19:00

A ja i tak za klasyką przepadam Księżniczka Mononoke i inne dzieła ze studia Ghibli, Akira, X, Evangelion, Gits, Kroniki wojny na Lodos, Dragon Ball, i wiele wiele innych :)
saimon32

Postautor: Szefada1342 » 9 listopada 2014, 17:15

A ja bardzo lubię Naruto, Dragon Ball, ale również Heat - bardzo fajna manga w klimatach gangsterskiej Japonii rysowana przepiękną, realistyczną kreską. Poza tym również Melancholię Haruhi Suzumiyi. Fajne anime w klimatach szkolnego supernaturala.
Szefada1342
Nowy

Postautor: justynka19941 » 2 sierpnia 2016, 18:36

Na pewno wielu miłośników mangi spotkasz na Polconie we Wrocławiu. Mieszkam niedaleko i na pewno się tam wybiorę ^_^
justynka19941
Nowy

Postautor: Balaclava » 9 sierpnia 2016, 14:54

Ja ostatnio nadrabiam "Notatnik Śmierci". To klasyka gatunku, a ja dopiero teraz się z nią zaznajamiam ;D
Balaclava
Nowy

Postautor: pielgrzym » 27 września 2016, 10:10

A ja się dopiero teraz zabieram za "Spice & Wolf".
pielgrzym
Nowy

Wróć do Książki i komiksy