Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19635) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 8oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (2)Szczepionka poróżniła konińskich radnych. Zadecydu ... (5)

Polecam książkę

Re: Polecam książkę

Postautor: alaW » 3 lipca 2014, 13:57

Czytałam Lingas, rzeczywiście pochłonęły mnie jej książki! Podobnie było z Camilą Lackberg! Miłość, wspomnienia, tajemnica, sensacja :) świetne!
alaW
Nowy

Postautor: Konradawawa85 » 8 sierpnia 2014, 12:16

Ja polecam twórczość Virgini Andrews a także twórczość Katarzyny Michalak według mnie książki ich autorstwa są bardzo interesujące i wciągające, jest to typowa literatura kobieca, która przypadnie do gustu z pewnością każdej kobiecie:)
Konradawawa85
Nowy

Postautor: bernard.szymczak » 7 października 2014, 11:56

Gra o Tron!! najlepsze ever ksiazka
bernard.szymczak
Nowy

Postautor: klaudia32 » 30 marca 2015, 00:05

Ja gorąco polecam książkę Seksturysta autorstwa Adama Amblera. Dostałą ją od znajomej i jak czytam to mam wypieki na twarzy. Jest to coś w stylu 50 twarzy Greya tyle, że po polsku. Kontrowersyjna pozycja ;).
klaudia32

Postautor: zbyszkion » 9 kwietnia 2015, 12:29

50 twarzy greya po polsku to zdecydowanie taka nowość według mnie hahah : D a powiedz mi chłopie po prostu jak to się sprawa przedstawia właśnie czy to będzie kiedyś w TV czy raczej tego nie dadzą do kin co? Bo jeśli chodzi o mnie to bardzo fajnie jest po prostu sobie przeczytać książkę o rozwoju osobistym typu Sztuka pewności siebie
zbyszkion
Nowy

Postautor: gamethe » 16 kwietnia 2015, 16:34

Książek nie czytam ale przyłożyć mogę : D oczywiście jest to żart i to jeszcze taki mało śmieszny przecież..Jeśli chodzi o mnie to ja teraz postawiłem na naukę języka angielskiego i bardziej czytam jakieś takie po prostu teksty po angielsku ze zrozumieniem typu true and false..Chociaż ostatnią książką co przeczytałem to był Plastusiowy pamiętnik heheh
gamethe
Nowy

Postautor: Giercu » 29 czerwca 2015, 12:24

Polecam serię komiksów syna Kinga Joe Hilla - Locke & Key:-)
Locke & Key to nadprzyrodzony thriller opowiadający o trójce dzieciaków, którzy są dozorcami niezwykłej rezydencji Keyhouse. W Keyhouse znajdują się sekretne drzwi, które mają moc transformacji, moc która całkowicie zmienia tożsamość człowieka.
Seria została dwukrotnie nagrodzona British Fantasy Award (w 2009 i 2012) oraz wielokrotnie nominowana do nagrody Eisnera.
Giercu
Nowy

Postautor: Cezir768 » 30 czerwca 2015, 10:18

Anna Głuszczak-Turska. Świetlna układanka.
W Irysie, małym polskim miasteczku, zaczynają stopniowo znikać dzieci oraz ludzie nauki i sztuki. Zjawisko rozszerza się na cały świat, a właściwie na dwa światy… Pewnego dnia znika ojciec bliźniaczek — Gosi i Ani — które, przeszkolone przez znających tajniki dwóch światów nauczycieli, wyruszają na poszukiwania… Z pomocą przychodzą im poznani rówieśnicy, a przede wszystkim ich własna babcia, jedna z niewielu osób mających moc łączenia zagubionych bratnich dusz i posiadających klucz do świetlnej układanki.
Czy uda się im dotrzeć do przerażającej Próżni, gdzie utknął ich ojciec? Jakie tajemnice odkryją po drodze?
Cezir768
Nowy

Postautor: dorota88 » 2 lipca 2015, 11:30

Ja gorąco polecam tą książkę - prawdziwa magia!!!!!:-)
Taylor Kathryn. Powrót do Daringham Hall
Ben Sterling to bogaty i przystojny biznesmen przyzwyczajony do nowojorskiego zgiełku, drogich garniturów i samochodów najlepszych marek. Zamknięty w sobie i powściągliwy – unika uczuciowego zaangażowania i głębszych relacji. Nie chce być uzależniony od nikogo.
dorota88
Nowy

Postautor: popiczek » 15 lipca 2015, 22:19

Wojny kobiet.
Żona włoskiego policjanta lub przemytnika papierosów, siostra porwanego syna przedsiębiorcy, matka gangstera, córka generała policji... i wiele innych.
Każda z przedstawionych w tej książce kobiet miała swój bezpieczny, wypełniony pracą i miłością świat. Do dnia, w którym ich najbliżsi zmarli, zginęli, zostali porwani lub aresztowani, a ich sprawy znalazły się na ustach wszystkich. Od tej chwili – często poniżane, wyśmiewane, a nawet zagrożone – musiały walczyć. O siebie i o swoich mężczyzn. Z bezwzględną mafią, skorumpowaną policją i bezmyślnym wymiarem sprawiedliwości.
"Wojny kobiet" to najgłośniejsze, doskonale znane z mediów sprawy kryminalne ostatnich kilkunastu lat. Sprawy pokazane z perspektywy kobiet, które – chociaż bezpośrednio ich one nie dotyczyły – straciły wiele, a musiały walczyć o wszystko.
popiczek
Nowy

Postautor: mahtaran » 21 lipca 2015, 17:46

Delikatność.

Piękna historia przypadkowego pocałunku
Milion sprzedanych egzemplarzy we Francji
Gdy François zaczepił Nathalie na ulicy, od razu wiedział, że ma przed sobą kobietę swojego życia. A kiedy ona zamówiła w kawiarni sok brzoskwiniowy, postanowił, że się z nią ożeni. Ich miłość była idealna. Żadnych kłótni ani rozbitych talerzy.
Ale pewnego dnia szczęście zostało przerwane. François zginął w wypadku, a Nathalie rozpaczała. Uciekała w samotność, potem w pracę. Aż nagle namiętnie pocałowała Markusa.
Historia tego przypadkowego pocałunku to piękna opowieść o trudnej miłości, tęsknocie za szczęściem i... delikatności.
mahtaran
Nowy

Postautor: nafreTKA666 » 22 lipca 2015, 08:23

Henry James. Dokręcanie śruby :-)
Klasyczna gotycka powieść grozy w nowym przekładzie autorstwa Jacka Dehnela.
Grupa znajomych w zimową noc snuje przy kominku opowieści o duchach. Jeden z uczestników przypomina sobie relację spisaną onegdaj przez jego znajomą. Przyjaciele umawiają się na kolejny wieczór, by wysłuchać mrocznej historii sprzed lat…
nafreTKA666
Nowy

Postautor: Handzolki » 22 lipca 2015, 09:47

Judith Lennox. Punkt zwrotny.
Cambridge, rok 1952. Ellen Kingsley z optymizmem rozpoczyna karierę naukową pod kierownictwem słynnego uczonego Marcusa Pharoaha, wkrótce jednak zostaje schwytana w sieć rywalizacji i ambicji, musi się także opierać charyzmatycznemu szefowi, który w pogoni za sukcesem nie cofa się przed niczym. Ellen przeprowadza się do Londynu, gdzie przypadkiem spotyka dawną znajomą. Kolejny przypadek sprawia, że przedstawia ją Pharoahowi. Z plątaniny oszustw i pożądania wyłaniają się długo skrywane tajemnice. Zanim obie kobiety ujrzą ścieżkę wiodącą ku przyszłemu szczęściu, muszą stawić czoło demonom przeszłości.
Handzolki
Nowy

Postautor: fejri » 5 sierpnia 2015, 17:17

Lauren Oliver - 7 razy dziś
Nazywam się Sam Kingston. Jestem popularna, mam przystojnego chłopaka i szalone przyjaciółki, z którymi świetnie się bawię. Czuję się lepsza od nudnych kujonów i śmieję się z dziewczyn, które nigdy nie dostały liściku miłosnego. Robię, co chcę i kiedy chcę. Nie obchodzi mnie, czy kogoś zranię, bo i tak wszystko uchodzi mi na sucho. Aż do dzisiaj…
Wychodzę z imprezy. Oślepiają mnie światła samochodu jadącego z naprzeciwka. Czuję niewyobrażalny ból. Spadam w niekończącą się pustkę.
Umarłam?
A jednak budzę się w swoim łóżku. Tylko że znów jest piątek 12 lutego, a ja od nowa przeżywam ten sam dzień. Czy naprawdę zasłużyłam na tak surową karę? Chcę tylko odzyskać moje idealne życie. Bo przecież było idealne, prawda?
fejri
Nowy

Postautor: gaga77 » 30 czerwca 2016, 15:00

Ja teraz czytam "kobiety mafii" i po przeczytaniu 50 stron mogę już stwierdzić że książka jest godna polecenia, choć nie dla wszystkich - dość brutalna.
gaga77
Nowy

Następna

Wróć do Książki i komiksy