Dzisiaj jest wtorek 10 grudnia 2019, imieniny: Danieli, Julii, Eulalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20421) SPORT FORUM FIRMY (5430) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 0oC
Jutropogoda
2 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Futsaliści powalczą o wojewódzki finał. Mecz w śro ... (0)Golina. Umowa na rewitalizację zabytkowego parku p ... (1)

Gdzie kupujecie książki?

Gdzie kupujecie książki?

Postautor: Zabell » 25 marca 2015, 15:09

Może polecicie jakies fajne ksiągarnie...Ja najczęściej kupuje w Empiku:) Ktoś?Coś?
Zabell

Re: Gdzie kupujecie książki?

Postautor: pompaeveryday » 30 marca 2015, 12:18

Ja wyszukuję książki w internecie, głównie na internetowych portalach aukcyjnych (np. na allegro) oraz serwisach ogłoszeniowych (np. OLX). Uważam, że nowe książki są dosyć drogie, więc staram się sięgać po używane egzemplarze, chociaż oczywiście od czasu do czasu kupię coś nowego.
pompaeveryday
Nowy

Postautor: katarzynka86 » 1 kwietnia 2015, 13:44

Ja ostatnio kupuję w sieci w księgarni Legolas. Nie udało mi się póki co znaleźć tańszej księgarni od nich. Mają spory wybór, szybko realizują przesyłki, ładnie pakują. Jak pierwszy raz u nich zamówiłam to książki były owinięte furą folii:d Odwijałam i odwijałam:d Wpadka zdarzyła im się raz: na stronce mieli info, że wysyłają w ciągu 48 godzin, a ja czekałam tydzień na wysyłkę. Tak nie mam im nic do zarzucenia. Zresztą za te ceny mogę i czekać tydzień;]
katarzynka86
Nowy

Postautor: zbyszkion » 9 kwietnia 2015, 11:31

Co to za pytanie gdzie kupujecie książki..To tak samo jakby było pytanie gdzie kupujecie chleb hahah : D jeśli chodzi o mnie to ja bardzo często a właściwie to zawsze kupuję sobie po prostu książki właśnie no wiecie na jakiś portalach aukcyjnych i nie kupuję po prostu takich książek nowych tylko takie używane bo taniej to wychodzi.
zbyszkion
Nowy

Postautor: bynoed » 30 kwietnia 2015, 17:36

Ja raczej nie kupuje nowych książek w formie papierowej, chociaż oczywiście mi się to zdarzy. Na ogół czytam książki na czytniku e-booków. Jeśli chodzi o nowe książki w wydaniach papierowych to raczej sięgam po używane, z rynku wtórnego - na allegro albo olx.
bynoed
Nowy

Postautor: irelia » 6 maja 2015, 09:27

Najczęściej kupuję książki na Allegro, bo w mojej okolicy nie ma żadnej księgarni czy Empiku. Zresztą jakbym weszła do księgarni to pewnie wyszłabym z połową asortymentu, lepiej nie kusić losu i omijać takie przybytki z daleka :)
irelia
Nowy

Postautor: olaa8 » 6 maja 2015, 17:11

Kiedyś kupowałam książki w księgarniach stacjonarnych, ale teraz kupuję je tylko przez internet zwłaszcza w hurtowniach albo dyskontach książkowych - uwielbiam, ceny są dużo niższe niż w zwykłej księgarni, szybka tania przesyłka i zakupy nie wychodząc z domu.
olaa8
Nowy

Postautor: gazer » 26 maja 2015, 11:56

sieć Empik nie należy wcale do najtańszych, jest sporo księgarni z korzystniejszymi cenami, ale Empik to uznana marka na rynku i stąd jego popularność, książki kupuję na allegro, kiedyś bardzo często kupowałem w Merlinie - mogę polecić w ciemno, dobre rabaty, promocje, też ciekawa oferta z elektroniki, z internetowych księgarni, to chyba jeszcze Znak, jak ktoś lubi i nowości i klasykę :)
gazer
Nowy

Postautor: robaczek1 » 11 lipca 2015, 19:04

Jako, że lubię czytać książki, to często je kupuję. Najczęściej chodzę do Empiku, księgarni Matras, albo kupuję w antykwariatach internetowych. Uważam, że najtańsze książki można znaleźć w Empiku.
robaczek1
Nowy

Postautor: chmielik1983 » 5 listopada 2015, 09:17

robaczek1 pisze:Jako, że lubię czytać książki, to często je kupuję. Najczęściej chodzę do Empiku, księgarni Matras, albo kupuję w antykwariatach internetowych. Uważam, że najtańsze książki można znaleźć w Empiku.

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Empik ma swój specyficzny charakter i klimat. Jeżeli nie możesz pozwolić swoje na zakup książek to zawsze można skorzystać z zasobów sklepu na miejscu. Poza tym najważniejsze jest to, że Empik zawsze jest na bieżąco z nowościami.
chmielik1983
Nowy

Postautor: osti78 » 28 grudnia 2015, 10:42

ostatnio w moim telefonie odkryłem aplikację biblioteka play i mogę za darmo poczytać fragmenty książek i jak mnie zaciekawi to wtedy dopiero kupić.
osti78
Nowy

Postautor: Klimaaa » 28 grudnia 2015, 15:08

Preferuje kupowanie przez internet, zazwyczaj na matras.pl . Chociaż czasem wpadam do ich stacjonarnego sklepu by książkę zobaczyć na własne oczy ;)
Klimaaa

Postautor: Ula1958a » 12 stycznia 2016, 15:04

Ja najczęściej szukam w internecie opinii o książce która chcę kupić. Teraz przeczytałam bardzo pochlebne opinie o książce Dziennik o-błędnik. I teraz mam zamiar szukać jej w księgarniach, lub też sprawdzę czy czasami nie ma jej w mojej bibliotece.
Ula1958a

Postautor: Webow2 » 20 stycznia 2016, 17:41

Zabell pisze:Może polecicie jakies fajne ksiągarnie...Ja najczęściej kupuje w Empiku:) Ktoś?Coś?

Co to znaczy fajna księgarnia? Wytłumaczy mi to ktoś?
Webow2
Nowy

Postautor: Siatka33 » 19 lutego 2016, 21:25

A ja wypożyczam. Jeżeli jakieś naprawdę potrzebuje co się przyda w przyszłości to zamawiam z Allegro.
Siatka33
Nowy

Następna

Wróć do Książki i komiksy