Dzisiaj jest środa 11 grudnia 2019, imieniny: Damazego, Waldemara, Artura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20424) SPORT FORUM FIRMY (5432) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -2oC
Jutropogoda
0 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Kilka wozów strażackich przy Kleczewskiej. ... (1)Golina. Samochód dla niepełnosprawnych przekazany ... (0)

Gdzie kupujecie książki?

Re: Gdzie kupujecie książki?

Postautor: ciapek111 » 15 marca 2016, 12:10

Ja ostatnio zamawiałam dwie książki w Empiku i teraz mam jeszcze na oku dwie z Merlina. Często kupuję tam gdzie jest taniej.
ciapek111
Zaawansowany

Postautor: Fillar » 23 marca 2016, 20:25

ja zawsze przez internet. Jest to o wiele tańsze i wygodniejsze
Fillar
Nowy

Postautor: AnetaDZ » 31 marca 2016, 10:37

Kiedyś kupowałam książki w księgarniach stacjonarnych, ale teraz kupuję je tylko przez internet. Cena jest dla mnie ważna. Chociaż najbardziej lubię spędzać czas w księgarni Matras.
AnetaDZ
Nowy

Postautor: fruga » 8 kwietnia 2016, 13:59

Najczęściej w księgarniach stacjonarnych typu empik czy matras, ale równie często sięgam również po internet, bo czasem brak czasu sprawia, że nie można sobie pozwolić na chodzenie między półkami, więc najlepiej wtedy zamówić książki przez neta i albo z dostawą do domu albo odebrać w sklepie :)
fruga
Średniozaawansowany

Postautor: mira33 » 13 kwietnia 2016, 20:56

Uwielbiam ksiązki na papierze . Strasznie nie lubię ebooków. W matrasie są czeste rabaty , promocję i głownie tam kupuję ksiązki. Lubię gdy tak czas się zatrzymuję przy czytaniu swojej ulubionej lektury. Nic wtedy innego się nie liczy. To jest magia książek.
mira33

Postautor: pielgrzym » 8 czerwca 2016, 14:08

Ja, jak to prawdziwy sknera, głównie w antykwariatach i na stoiskach z tanimi książkami. Oczywiście nowości się w ten sposób nie kupi, ale stare klasyki można dostać na przykład za 5 złotych - i to takie wydania z lat 50-tych, czyli wiecie, szyte, w twardej oprawie i w ogóle wydane lepiej niż to się teraz robi.
pielgrzym
Nowy

Postautor: pablo7 » 10 czerwca 2016, 11:52

zawsze empik albo matras.
pablo7
Nowy

Postautor: Kosiarek » 20 czerwca 2016, 09:59

Zdecydowanie w internecie :)
Matras.pl, nieprzeczytane.pl - jeśli chodzi o papier. Natomiast ebooki to głównie woblink.com, virtualo.pl, ebookpoint.pl, nexto.pl czasem publio.pl.
W ogóle ostatnio więcej czytam ebooków. Chodzi głównie o cenę. Promocje w wymienionych księgarniach są bardzo często, a ceny oscylują wokół 10 PLN lub ok. 20 PLN w przypadku nowości.
Kosiarek

Postautor: ciapek111 » 14 października 2016, 16:18

Ja ostatnio zamawiałam w jednej z księgarni internetowej. Nazywała się chyba Mega Książki.
ciapek111
Zaawansowany

Postautor: polatan » 5 lutego 2018, 12:36

Mniej więcej od ponad 2 lat wyłącznie internet. Zaczęło się przypadkiem.
Kupiłam książkę stacjonarnie, nawet nie pamiętam jaka to była.
Ale ogólnie - wklepałam później jej tytuł w Google.
Wyszło, że Livro miało ją za... 25 zł mniej. I od tamtej pory całkowicie przeszedł mi już temat kupowania na mieście.
polatan

Postautor: Dominia66 » 9 lutego 2018, 20:40

Polecam http://www.taniaksiazka.pl/dotyk-serca-malgorzata-przygonska-p-977162.html ciekawa książka opowiada o poznaniu samego siebie. Idealna na zimne wieczory. Teraz książka jest na promocji więc polecam jeszcze bardziej :)
Dominia66

Postautor: SniperXer » 9 kwietnia 2018, 15:04

Z reguły w antykwariatach lub na olx. Dużo książek w dobrej cenie można tak dostać.
SniperXer
Nowy

Postautor: Gość » 7 maja 2018, 19:39

Allegro, są okazje.

Ostatnio trafiłem 3 książki za 1 zł plus 7zł przesyłka, prawdopodobnie od kogoś kto chciał aby dalej poszły w obieg.
Gość

Postautor: patorka » 16 maja 2018, 11:20

We wszystkich zestawieniach jakie widziałam, zdecydowanie najlepszą stawkę miało Livro, ale pewnie trzeba sobie to samodzielnie porównywać.
Ogólnie - przez nich szuka się najwygodniej, nie brakuje dobrych okazji, ale to kwestia taka, co komu potrzebne.
Patrzcie po wybranych tytułów, ale kiedy sprawdzam premiery, to właśnie u nich te okazje są na najlepszych warunkach.
patorka

Postautor: mekson » 5 czerwca 2018, 11:45

Również polecam Livro. Zawsze bardzo niskie ceny - nie zdarzyło się, żeby ktoś miał poszukiwaną przez nas książkę nawet trochę taniej. Poza tym - przez net po prostu kupuje się nam bardzo wygodnie. Zawsze trafiamy dobrą cenę - nie ma żadnych problemów.
Ogólnie - stacjonarne księgarnie raczej nie mają większych szans na przetrwanie.
mekson

PoprzedniaNastępna

Wróć do Książki i komiksy