Strona 1 z 3

Gdzie kupujecie książki?

Post: 25 marca 2015, 16:09
autor: Zabell
Może polecicie jakies fajne ksiągarnie...Ja najczęściej kupuje w Empiku:) Ktoś?Coś?

Re: Gdzie kupujecie książki?

Post: 30 marca 2015, 13:18
autor: pompaeveryday
Ja wyszukuję książki w internecie, głównie na internetowych portalach aukcyjnych (np. na allegro) oraz serwisach ogłoszeniowych (np. OLX). Uważam, że nowe książki są dosyć drogie, więc staram się sięgać po używane egzemplarze, chociaż oczywiście od czasu do czasu kupię coś nowego.

Re: Gdzie kupujecie książki?

Post: 1 kwietnia 2015, 14:44
autor: katarzynka86
Ja ostatnio kupuję w sieci w księgarni Legolas. Nie udało mi się póki co znaleźć tańszej księgarni od nich. Mają spory wybór, szybko realizują przesyłki, ładnie pakują. Jak pierwszy raz u nich zamówiłam to książki były owinięte furą folii:d Odwijałam i odwijałam:d Wpadka zdarzyła im się raz: na stronce mieli info, że wysyłają w ciągu 48 godzin, a ja czekałam tydzień na wysyłkę. Tak nie mam im nic do zarzucenia. Zresztą za te ceny mogę i czekać tydzień;]

Re: Gdzie kupujecie książki?

Post: 9 kwietnia 2015, 12:31
autor: zbyszkion
Co to za pytanie gdzie kupujecie książki..To tak samo jakby było pytanie gdzie kupujecie chleb hahah : D jeśli chodzi o mnie to ja bardzo często a właściwie to zawsze kupuję sobie po prostu książki właśnie no wiecie na jakiś portalach aukcyjnych i nie kupuję po prostu takich książek nowych tylko takie używane bo taniej to wychodzi.

Re: Gdzie kupujecie książki?

Post: 30 kwietnia 2015, 18:36
autor: bynoed
Ja raczej nie kupuje nowych książek w formie papierowej, chociaż oczywiście mi się to zdarzy. Na ogół czytam książki na czytniku e-booków. Jeśli chodzi o nowe książki w wydaniach papierowych to raczej sięgam po używane, z rynku wtórnego - na allegro albo olx.

Re: Gdzie kupujecie książki?

Post: 6 maja 2015, 10:27
autor: irelia
Najczęściej kupuję książki na Allegro, bo w mojej okolicy nie ma żadnej księgarni czy Empiku. Zresztą jakbym weszła do księgarni to pewnie wyszłabym z połową asortymentu, lepiej nie kusić losu i omijać takie przybytki z daleka :)

Re: Gdzie kupujecie książki?

Post: 6 maja 2015, 18:11
autor: olaa8
Kiedyś kupowałam książki w księgarniach stacjonarnych, ale teraz kupuję je tylko przez internet zwłaszcza w hurtowniach albo dyskontach książkowych - uwielbiam, ceny są dużo niższe niż w zwykłej księgarni, szybka tania przesyłka i zakupy nie wychodząc z domu.

Re: Gdzie kupujecie książki?

Post: 26 maja 2015, 12:56
autor: gazer
sieć Empik nie należy wcale do najtańszych, jest sporo księgarni z korzystniejszymi cenami, ale Empik to uznana marka na rynku i stąd jego popularność, książki kupuję na allegro, kiedyś bardzo często kupowałem w Merlinie - mogę polecić w ciemno, dobre rabaty, promocje, też ciekawa oferta z elektroniki, z internetowych księgarni, to chyba jeszcze Znak, jak ktoś lubi i nowości i klasykę :)

Re: Gdzie kupujecie książki?

Post: 11 lipca 2015, 20:04
autor: robaczek1
Jako, że lubię czytać książki, to często je kupuję. Najczęściej chodzę do Empiku, księgarni Matras, albo kupuję w antykwariatach internetowych. Uważam, że najtańsze książki można znaleźć w Empiku.

Re: Gdzie kupujecie książki?

Post: 5 listopada 2015, 10:17
autor: chmielik1983
robaczek1 pisze:Jako, że lubię czytać książki, to często je kupuję. Najczęściej chodzę do Empiku, księgarni Matras, albo kupuję w antykwariatach internetowych. Uważam, że najtańsze książki można znaleźć w Empiku.


Całkowicie się z Tobą zgadzam. Empik ma swój specyficzny charakter i klimat. Jeżeli nie możesz pozwolić swoje na zakup książek to zawsze można skorzystać z zasobów sklepu na miejscu. Poza tym najważniejsze jest to, że Empik zawsze jest na bieżąco z nowościami.

Re: Gdzie kupujecie książki?

Post: 28 grudnia 2015, 11:42
autor: osti78
ostatnio w moim telefonie odkryłem aplikację biblioteka play i mogę za darmo poczytać fragmenty książek i jak mnie zaciekawi to wtedy dopiero kupić.

Re: Gdzie kupujecie książki?

Post: 28 grudnia 2015, 16:08
autor: Klimaaa
Preferuje kupowanie przez internet, zazwyczaj na matras.pl . Chociaż czasem wpadam do ich stacjonarnego sklepu by książkę zobaczyć na własne oczy ;)

Re: Gdzie kupujecie książki?

Post: 12 stycznia 2016, 16:04
autor: Ula1958a
Ja najczęściej szukam w internecie opinii o książce która chcę kupić. Teraz przeczytałam bardzo pochlebne opinie o książce Dziennik o-błędnik. I teraz mam zamiar szukać jej w księgarniach, lub też sprawdzę czy czasami nie ma jej w mojej bibliotece.

Re: Gdzie kupujecie książki?

Post: 20 stycznia 2016, 18:41
autor: Webow2
Zabell pisze:Może polecicie jakies fajne ksiągarnie...Ja najczęściej kupuje w Empiku:) Ktoś?Coś?


Co to znaczy fajna księgarnia? Wytłumaczy mi to ktoś?

Re: Gdzie kupujecie książki?

Post: 19 lutego 2016, 22:25
autor: Siatka33
A ja wypożyczam. Jeżeli jakieś naprawdę potrzebuje co się przyda w przyszłości to zamawiam z Allegro.