Dzisiaj jest piątek 20 września 2019, imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19514) SPORT FORUM FIRMY (5363) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 11oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
19 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Subregion koniński ma szansę stać się "Tygrysem Wi ... (7)Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina. W sobot ... (1)

Książki o pakcie z Szatanem

Książki o pakcie z Szatanem

Postautor: NafreTka » 18 czerwca 2015, 19:38

Niedawno przygotowywałam się do matury ustnej z języka polskiego i miałam wielki kłopot ze znalezieniem ciekawych książek opisujących pakt z Szatanem. Do głowy przyszła mi "Synagoga Szatana" Stanisława Przybyszewskiego, Tadeusz Miciński, Charles Baudelaire i "Cmętarz zwieżąt" Stephena Kinga. Co byście jeszcze zasugerowali?
NafreTka
Nowy

Re: Książki o pakcie z Szatanem

Postautor: Giercu » 29 czerwca 2015, 12:21

Odd Thomas - Diabelski pakt :-)
Na słonecznych ulicach Pico Mundo robi się coraz niespokojniej. Kiedy na drodze Odda staje zasmucony duch małego chłopca, bohater poprzysięga wyplewić całe zło, które zakorzeniło się w miasteczku. Jednak czy wyjątkowe umiejętności oraz wsparcie Stormy, jego wystrzałowej dziewczyny i lokalnej policji wystarczą, żeby Odd mógł równać się z prześladowcą bez twarzy, który zdaje się zawsze wyprzedzać pościg o krok… i ma zamiar nadal zabijać?
Giercu
Nowy

Postautor: Gość » 3 sierpnia 2015, 11:44

Mistrz i Małgorzata

Faust
Gość

Postautor: Grzeskoo » 28 lipca 2016, 01:27

Witam odgrzewam temat bo mam podobny problem co autor, tylko potrzebowałbym więcej pozycji niż w temacie. Proszę o pomoc.
Grzeskoo
Nowy

Postautor: Anastazja1 » 1 sierpnia 2016, 22:28

Pod tym linkiem masz kilka pozycji które mogą Ci się przydać
Anastazja1
Nowy

Wróć do Książki i komiksy