Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19306) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)Wykorzystali wszystko, co mieli. Wyjazdowa wygrana ... (0)

Wasza jedna,jedyna,ukochana ksiazka

Postautor: Literat » 19 maja 2004, 07:41

Widzę, że zainteresowanie tym tematem jest przeogromne! Ależ ci ludzie czytają! Brak odpowiedzi musi chyba oznaczać tylko jedno - że nikt nie ma JEDNEJ ULUBIONEJ książki. Ale poważnie... To jest oczywiście przykre, bo żyjemy w czasach, gdy nikt już nie czyta; gdyby więcej ludzi czytało książki, nawet obraz tego forum, gdzie roi się od błędów i braku stylistyki,wyglądałby inaczej.A tak...jest jak jest. Co do mnie, to przeczytałem dość dużo książek i to bardzo różnych - beletrystyka, psychologia i filozofia.Uważam, że tylko dzięki czytaniu człowiek może właściwie rozwinąć swą osobowość - ale to moje zdanie. A jeśli chodzi o tę jedną jedyną książkę, to...( chyba mam problem, bo jest ich kilka )...Marek Hłasko "Drugie zabicie psa". Jest jeszcze Pascal Bruckner " Gorzkie gody". Naprawdę, to trudno tak definitywnie określić tę jedną jedyną, ponieważ z biegiem lat i z biegiem dni, to się zmienia. Pozdrawiam Cię Autorko owego forum, która zapewne już straciłaś wiarę, że ktoś coś napisze.Szkoda tylko, że nas czytających jest dziś tak mało. A może to nawet lepiej? Stanowimy unikalne egzemplarze, z których można uczynić piękną kolekcję!
Literat

Postautor: Eva » 20 maja 2004, 19:03

"Tam gdzie spadają Anioły" Doroty Terakowskiej. Na pewno nie jest to moja jedna i jedyna ksiażka:P ale jest to napewno ksiazka którą na prawdę cenię i polecam ją każdemu bez względu na wiek.Ta ksiazka porusza, zmusza do refleksji a co najważniejsze na długo pozostaje w pamieci:)Gorąco polecam.
Eva

Postautor: ziper » 27 maja 2004, 15:56

harry potter harry potter
ziper

Postautor: ziper » 27 maja 2004, 15:56

harry potter harry potter
ziper

Postautor: asiunka » 27 maja 2004, 22:39

najlepsze książki to " my, dzieci z dworca ZOO"
" Pamiętnik narkomanki" i " w ślepym zaułku wolności" :P
asiunka

Postautor: kiki » 27 maja 2004, 23:07

"Spotkamy się kiedyś w moim raju..."
kiki

Postautor: kupa » 22 sierpnia 2004, 15:35

wamp,wamp,wamp,wamp
kupa

Postautor: ktosia » 22 sierpnia 2004, 17:42

"Mistrz i Małgorzata"Bułhakow.."Egipcjanin Sinuhe"..:D:D
ktosia

Postautor: dorota » 22 sierpnia 2004, 21:49

Zawsze "Mistrz i Małgorzata" Bułhakowa - cała ludzka natura w pigułce. Szatan jest przecudny i ma reumatyzm jak ja.Tylko,że jego minie za jakieś trzysta lat, a ja już tego chyba nie doczekam.
dorota

Postautor: ludek » 27 sierpnia 2004, 22:39

moja ukochana ksiazka to ;jestem nudziara;wesola ksiazka pelna humoru i ciekawych zdarzen warta przeczytania
ludek

Postautor: ludek » 27 sierpnia 2004, 22:40

moja ukochana ksiazka to ;jestem nudziara;wesola ksiazka pelna humoru i ciekawych zdarzen warta przeczytania
ludek

Następna

Wróć do Książki i komiksy