Dzisiaj jest środa 18 września 2019, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19268) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 9oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Nie będzie śledztwa w sprawie wpisu Roberta ... (0)Dla mieszkańców Osady, Pawłówka, Przydziałek, Star ... (2)

Wasza jedna,jedyna,ukochana ksiazka

Re: Wasza jedna,jedyna,ukochana ksiazka

Postautor: bynoed » 7 kwietnia 2015, 16:00

Co to już nikt nie czyta książek : ( przecież to jest najlepsza taka forma rozrywki zdecydowanie dla każdego : ))można bardzo dobrze się przy nich odprężyć i po prostu wtedy bardzo mocno działa haa Jeśli o mnie chodzi to ja najbardziej lubię takie biografie bardzo znanych ludzi, szczególnie sportowców.
bynoed
Nowy

Postautor: zbyszkion » 9 kwietnia 2015, 12:28

Lubisz biografie to nieźle bo ja właśnie też : ) chociaż ostatnio się przerzuciłem na coś takiego w stylu personal development i po prostu bardzo często sobie czytam coś takiego w stylu, że piszę o tym jak się zmotywować do większego działania i jak się motywować jakoś po prostu do wysiłku większego : )
zbyszkion
Nowy

Postautor: gamethe » 16 kwietnia 2015, 16:35

Odpowiedź może być w moim przypadku tylko jedna - jest to ojciec chrzestny. Zdecydowanie bardzo dobrze mi się coś takiego czyta i po prostu jest to dla mnie taka najlepsza i najciekawsza właśnie książka : ) Zdecydowanie wsród kryminałów to jest zawsze numer jeden i po prostu lepszej pozycji to nie może być..
gamethe
Nowy

Postautor: olaa8 » 6 maja 2015, 18:09

Jeśli spośród wszystkich książek jakie kiedykolwiek przeczytałam miałabym wybrać tylko jedną jedyną to zdecydowanie byłaby to książka mojego dzieciństwa czyli Dzieci z Bulerbyn - książka do której wracałam jako nastolatka, a nawet jako dorosła osoba - uwielbiam!
olaa8
Nowy

Postautor: Giercu » 29 czerwca 2015, 12:23

Nie mam takiej książki:-) można tak napisać o ulubionym pisarzu, ale tez nie bardzo, jeśli się czyta mnóstwo książek:-) Jeśli się czyta mnóstwo książek, to przez nasze ręce przewija sie masa dobrych pisarzy, nie wspomonając juz o książkach:-) Ale jeśli juz coś trzeba wymienić to Lśnienie Kinga:-)
Giercu
Nowy

Postautor: madzialena25 » 10 lipca 2015, 14:08

Sprzedane przez ojca :)
madzialena25
Nowy

Postautor: Bernadetka » 15 grudnia 2015, 09:35

Moją ulubiona książką właśnie się stała nowość Ricka Riordana - Greccy herosi według Percy'ego Jacksona - książka fenomenalna, treść, fabuła, narracja na światowym poziomie. Rewelka :)
Bernadetka

Postautor: Agonia85 » 22 grudnia 2015, 15:38

Ja gustuje w kryminałach. Sieć rozkwitającego kwiatu - średnio raz na rok wracam do tej książki :)
Agonia85
Nowy

Postautor: Kimis » 29 grudnia 2015, 13:11

Nie mam jedynej książki, co jakiś czas zachwycam się inną ;) chyba na tym polega magia czytania. Na dzień dzisiejszy mogę polecić "Dziewczyna z pociągu"
Paula Hawkins . Wczoraj ją kupiłam w Matrasie i tak mnie w ciągła że już ją kończę ;)
Kimis

Postautor: pielgrzym » 8 czerwca 2016, 15:16

Chyba "Przygody Sindbada Żeglarza" w wersji Leśmiana. Przygody, cuda i dziwy olać, najważniejsze, że jest to napisane po prostu bajecznym, pełnym subtelnego humoru stylem. Sama radość czytania.

A na drugim miejscu "Jerozolima wyzwolona" Tassa - to się dopiero nazywa dzieło.
pielgrzym
Nowy

Postautor: pablo7 » 10 czerwca 2016, 12:53

Wiedźmin, Pan Lodowego Ogrodu, Ojciec Chrzestny - wszystkie top 1 :)
pablo7
Nowy

Postautor: pielgrzym » 29 lipca 2016, 15:36

Aha, a jeśli chodzi o literaturę stricte fantasy, to "Blask fantastyczny" Pratchetta.
pielgrzym
Nowy

Postautor: emilia-plater » 12 października 2016, 13:06

"Mag" Fowlesa, prawdziwie magiczna książka, ale dla trochę starszych.
emilia-plater
Nowy

Poprzednia

Wróć do Książki i komiksy