Dzisiaj jest niedziela 7 czerwca 2020, imieniny: Roberta, Wiesława, Ariadny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18584) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (23) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 13oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
18 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik Konin żegna się z Dziubkiem. Po zaledwie sz ... (0)Konin. Dziewięć wiat przystankowych. Wymieniają st ... (2)

Do wszystkich maniaków RPG!!!! Sklep w Koninie

Do wszystkich maniaków RPG!!!! Sklep w Koninie

Postautor: Kalias » 9 marca 2007, 20:04

Jak zapatrujecie sie na sklep z grami RPG w Koninie.Taki w którym można byłby kupić podręczniki, gry, figurki itp..Taki w którym na miejscu można by było pograć w ulubione gry?? Widziałem takie sklepy w Warszawie i Poznaniu i jestem zaskoczony ich popularnością .
Kalias

Postautor: Cho Manno - Revolutionar » 22 marca 2007, 09:32

Jestem jak najbardziej za... nawet w zwyklych empikach sa kaciki RPG. Dlaczego w koninie jeszcze nie powstal taki sklep, tego nie wiem;] Ale pomysl jest Genialny
Cho Manno - Revolutionar

Postautor: Kalias » 24 marca 2007, 17:45

Kwestia ryzyka....Może i bym zaryzykował kasę tylko czy Wy będziecie wiernymi klientami :P?? W dobie internetu i allegro ciężko może się być utrzymać takiemu sklepowi.Ile miesięcznie wydajecie na gry?? Robie na razie rozeznanie rynku.I nie chodzi mi o jakiś kącik tylko o konkretny sklepik w którym mozna pograc w ulubione gry, dokupić rozszerzenia, w którym można nawiazać kontakty z róznymi ekipami i przede wszystkim z Mistrzami Gry.
Kalias

Wlasnie

Postautor: Cho Manno-Revolutionary » 26 marca 2007, 18:33

I o to wlasnie chodzi. Zapewniam, ze jak tylko bede w koninie (ucze sie w Miliczu w TL) a jestem w kazdy weekend, to bede zagladal do tego sklepu i zasilal twoja kase;] Mialem juz plany o by isc do jakiegos marketu w koninie i zaproponowac dyrekcji zorganizowanie czegos takiego, ale jakos tak nie wyszlo. A gdyby juz takli zlklep powstal, to bylbym stalym bywalcem. MTG, Mlotek, aD&D, Neuroshima... w tym siedze... potrzebuje nowych kosci, a w q-workshopie nie kupuje bo juz mam stamtad 3 zestawy. Podreczniki tez sa mi niezbedne, a Najbardziej brakuje mi ludzi do gry. Moge prowadzic, moge byc BG. Moge pomagac w organizacji pracy w takim sklepie czy w samym kaciku RPG i moge byc tez wspolorganizatorem turniejow. JAkby zrobic taki Koninski TELEPORT to by byla bajka;] Idzie ktos na to?? W rzie potrzeby zglaszam swoja skromna osobe do pomocy. Pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz i efekty.
Cho Manno-Revolutionary

Postautor: Kalias » 27 marca 2007, 17:31

Widzę, że pierwszy chętny już jest :P Darz Bór, Cho Manno-Revolutionary. Chodzi mi właśnie o takich fanatyków gier :D Jeżeli nie che Wam się pisać na forum czekam na emaile :kalias@konin.lm.pl Wyraźcie swoja opinię, podsuńcie swoje pomysły.Żaden email nie zostanie bez odpowiedzi.
Kalias

Darz bór, niech zagra róg...

Postautor: Cho Manno-Revolutionary » 29 marca 2007, 15:55

Fanatyk?? Ja?? Nieee:D:D:d Ja gram tylko 5 sesji w tygodniu po 4h kazdai codziennie moze 2- 3 h w nocy ma MTG;] a poza tym prowadze nornmalne zycie, jezdze do lasu na odbiorki drzewa, na szacunek brakarski, na scinki, zrywki, trzebierze itd;] Pomyslow mam pelno. Ale kazdy z nich trzeba dokladnie opracowac, zanalizowac i przede wszystkim odpowiednio wyksztalcic. tego dzialu tutaj nie czyta za wiele osob jak sadze, ale gdyby wywiesic cos na miescie, jakies ogloszenia i takie tam, (chocby dac cos do przegladu koninskiego) to napewno znalazloby sie kulku chetnych:D 5611343 to moje gg ( z pewnoscia ulatwi kontakt) a w razie potrzeby moge podac nr komorkowy po uprzednium zgloszeniu sie na gg;] A takich fanatykow rpg jak ja jest pewnie w koninie na peczki;];];]
Ja osobiscie pochwalam Cie Kalias za to, ze chcesz cokolwiek zrobic dla milosnikow fantastyki w tym nudnym miescie:D Pozdrawiam
Cho Manno-Revolutionary

Postautor: Zellgavitz » 26 czerwca 2007, 15:44

No to i ja sie pisze. Odezwe sie na gg i podany e-m. Pozdrawiam.
Zellgavitz

fdfd

Postautor: fd » 2 lutego 2008, 21:55

to jest ten sklep?
fd

Postautor: jajek » 18 lipca 2008, 15:24

W Empiku znajdziecie..
Ja tam kostki kupilem...
Ale..
Widzialem podreczniki do D&D...
Figurki do Worhammera / czy jakos tak xD/
Oraz do Lord of the Ring ^^
jajek

Postautor: Kashmir » 30 sierpnia 2008, 13:01

Popieram idee zorganizowania jakiegoś kąciku RPG w Koninie. Jest nas 4 którzy spotykają się w domowym zaciszu i grają od czasu do czasu. Nasze systemy to D&D oraz Neuro :) Jestem za!!! Fani fantastyki w Koninie łączcie się;P
Kashmir

Re: Do wszystkich maniaków RPG!!!! Sklep w Koninie

Postautor: Gość » 17 września 2008, 00:55

Kalias pisze:Jak zapatrujecie sie na sklep z grami RPG w Koninie.Taki w którym można byłby kupić podręczniki, gry, figurki itp..Taki w którym na miejscu można by było pograć w ulubione gry?? Widziałem takie sklepy w Warszawie i Poznaniu i jestem zaskoczony ich popularnością .

pomysl fajny, ale nierealny, za male to miasto na taka rzecz, a dodatkowo spoleczenstwo zbyt ubogie, nie bedzie z tego dochodów
Gość

Postautor: Gość » 7 października 2008, 22:57

Kashmir pisze:Popieram idee zorganizowania jakiegoś kąciku RPG w Koninie. Jest nas 4 którzy spotykają się w domowym zaciszu i grają od czasu do czasu. Nasze systemy to D&D oraz Neuro :) Jestem za!!! Fani fantastyki w Koninie łączcie się;P

Przeciez działa koninski klub fantasy, wiec kacik rpg jest, wystarczy chciec przyjsc i zagrac z nami ;P
Gość

Postautor: jajek » 27 grudnia 2008, 01:40

no dokladnie!
ciekawie tam jest ;P
jajek

Postautor: Gość » 1 marca 2009, 21:39

ale taki sklep z art. do gier RPG w koninie by sie przydal xD
Gość

Następna

Wróć do RPG