Dzisiaj jest niedziela 7 czerwca 2020, imieniny: Roberta, Wiesława, Ariadny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18570) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (23) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 13oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
18 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik Konin żegna się z Dziubkiem. Po zaledwie sz ... (0)Konin. Dziewięć wiat przystankowych. Wymieniają st ... (2)

Gracze i MG z Koła i Okolic

Gracze i MG z Koła i Okolic

Postautor: Eglarest » 23 sierpnia 2010, 21:17

Poszukuję Graczy a szczególnie jakiegoś MG (bo ja już mam dość zabawy w boga ;) ) do rozgrywki w systemie warhammera(lub innym) z Koła i okolic
Posiadam Wygodną przestronną lokacje w Kole z pełnym zapleczem logistycznym ;) jest też kilkoro graczy na miejscu, można grać nawet całe nocki ;)

moje gg:777575
Eglarest

Re: Gracze i MG z Koła i Okolic

Postautor: gry » 15 września 2010, 18:33

Nudzą Cie typowe gry? Chcesz się sprawdzić w czymś nowym? Oto gra dla Ciebie. Gra polega na trenowaniu własnego zawodnika. jestes piłkarzem, to na jakiej pozycji będziesz grał zalezy od Ciebie. podobnie jak wszelkie statystyki. mnóstwo możliwości. Poza tym opórcz tego możesz wraz z kolegami założyć własny zespół który beda tworzyc wasi zwodnicy lub tez dołaczyć się do innego zespołu. za dużo by pisac o etj grze wstąp i sam sie przekonaj jaka jest świetna.

tutaj jest link: ht.tp://s4.footballteam.pl/index.php?v=new&polecil=445#v
zlikwiduj tylko kropkę pomiędzy ht.tp
zarejestruj sie przez niego na serverze 4 jest to najnowszy serwer niedawno otwarty, będziesz miał więc możliwości wiele osiągnąć, a poza tym będe w stanie Ci pomóc na wiele sposobów.
gry

Wróć do RPG