Dzisiaj jest piątek 5 czerwca 2020, imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18475) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (24) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dofinansowanie dla Leśnej. Ruszy przebudowa sieci ... (3)Górnik Konin bez licencji, ale w III lidze grać ch ... (0)

Sklep Planszówkowo-RPG'owy etc.

Sklep Planszówkowo-RPG'owy etc.

Postautor: RollTheDice » 4 września 2017, 17:27

Witam serdecznie.

Piszę albowiem jestem żywo zainteresowany założeniem działalności na terenie Konina (nowego), albowiem z tego co widzę jest tutaj dosyć duża luka jeżeli chodzi o sklepy/gralnie gier planszowych, bitewnych, karcianych i RPG.

Jestem zainteresowany jak duży byłby popyt na miejsce gdzie można by nie tylko zaopatrywać się w planszówki, ale także spotykać się na wspólne granie czy też branie udziału w turniejach czy mieć możliwość nauczenia się zasad.

Ogólnie w mojej myśli jest skupienie się raczej na młodzieży w wieku szkolno-licealnym, jak i osób starszych które chciałby spróbować podjąć się planszówek jako przyjemnego, socjalnego hobby.

Oczywiście, jako że piszę w dziale RPG, to także by była możliwość organizacji sesji RPG czy też warsztatów dla graczy.

(Sam mogę zagwarantować że jestem dostatecznie ogarnięty by prowadzić RPG, turnieje w MtG czy Warmachine)
RollTheDice
Nowy

Wróć do RPG