Dzisiaj jest środa 20 listopada 2019, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19806) SPORT FORUM FIRMY (5416) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 10oC
Jutropogoda
10 / 9oC
Pojutrzepogoda
8 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Parking przy ul. Przemysłowej będzie jutro ... (0)Nowa miotła nie pomogła. Górnik po jesieni w stref ... (0)

Skąd czerpiecie wiedze o zdrowiu?

Skąd czerpiecie wiedze o zdrowiu?

Postautor: klapacjuszka » 9 listopada 2016, 16:17

Mam pytanie - czy macie jakies swoje ulubione strony skąd możecie czerpać wiedze o zdrowiu? Chodzi mi o portalu, blogi i tym podobne, na których jest dużo interesujących treści o urodzie, dbaniu o siebie, leczeniu, schorzeniach, witaminach i tym podobnych. Ja często wpadam na tego bloga: http://dbaj-o-zdrowie.pl/, ale może Wy też macie jakieś swoje ulubione strony?
klapacjuszka
Nowy

Re: Skąd czerpiecie wiedze o zdrowiu?

Postautor: Amnest » 26 kwietnia 2017, 14:42

czytam książki;)
Amnest
Nowy

Postautor: nnn » 30 maja 2017, 16:49

śmierć za śmierć , jeśli to przeczytasz Twoi rodzice umrą w ciągu 1 miesiąca. Nie wierzysz? - to dlaczego Krzysztof - 36 lat umarł 25 Grudnia - powodu nie określili.Możesz tego uniknąć wysyłając to na 25 pytań. Sorki , ale nie chce ryzykowac
nnn

Postautor: tola23 » 5 września 2017, 08:16

Czytam książki medyczne :) Mam tez w rodzinie lekarza, więc często zasięgam u niego porad :)
tola23
Nowy

Postautor: Piston » 1 listopada 2019, 01:27

O, ja się lubię chwalić swoim najnowszym odkryciem : ) – polecam http://longevitas.pl , naprawdę!
Piston

Wróć do Inne