Dzisiaj jest wtorek 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18987) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 19oC
Jutropogoda
19 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentac ... (0)Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (0)

karta wedkarska

karta wedkarska

Postautor: damkwi1985 » 13 stycznia 2018, 18:21

Witam mam pytanie gdzie w koninie moge kupic karte wedkarska tzn bez egzaminow albo jak to zalatwic?
damkwi1985

Re: karta wedkarska

Postautor: Jurek 55 » 13 stycznia 2018, 20:36

Koło 41 przy El.Pątnów zdasz egzamin i kupisz kartę
Jurek 55

Postautor: Gość » 13 stycznia 2018, 21:56

U nich to nawet kartę rowerowa zalatwisz
Gość

Postautor: Gość » 11 sierpnia 2019, 08:35

Dzięki panowie ..kartę już mam...ale rudzielec z szuwarka to nie zna się na niczym
Gość

Postautor: Gość » 12 sierpnia 2019, 07:10

Gość pisze:Dzięki panowie ..kartę już mam...ale rudzielec z szuwarka to nie zna się na niczym

Nawet się nie zna na odłowach które organizuje drugi raz w ciągu 3tyg. Pewnie któryś od nich z koła miał wesele i ryba była potrzebna . Banda imbecyli oraz złodzieje z tego koła 41. Nie wykupować kart u tego psełdo społeczniaka poprostu . Jak to on mówi tołpygi oraz sumy odławiają a tak że amura którym zarybili na jesień bo chcą sprawdzić jaki duży już jest nie osmieszajcie się .
Gość

Postautor: społeczniakjaruś » 15 sierpnia 2019, 09:59

Gość pisze:
Gość pisze:Dzięki panowie ..kartę już mam...ale rudzielec z szuwarka to nie zna się na niczym

Nawet się nie zna na odłowach które organizuje drugi raz w ciągu 3tyg. Pewnie któryś od nich z koła miał wesele i ryba była potrzebna . Banda imbecyli oraz złodzieje z tego koła 41. Nie wykupować kart u tego psełdo społeczniaka poprostu . Jak to on mówi tołpygi oraz sumy odławiają a tak że amura którym zarybili na jesień bo chcą sprawdzić jaki duży już jest nie osmieszajcie się .

ja cię znam i znajdę ty eunuchu wstrętny......odłowy robimy i będziemy robili cały czas...
społeczniakjaruś

Postautor: Gość » 15 sierpnia 2019, 10:53

społeczniakjaruś pisze:
Gość pisze:

ja cię znam i znajdę ty eunuchu wstrętny......odłowy robimy i będziemy robili cały czas...
Kupę możesz jedynie zrobić a nie piszesz bzdury w wszystkich postach o tej szkole też twoja robota w poście po niżej .
Gość

Wróć do Wędkarstwo