Dzisiaj jest wtorek 2 czerwca 2020, imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18367) SPORT FORUM FIRMY (5493) PRACA (21) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 8oC
Jutropogoda
18 / 8oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sokół Kleczew wrócił do treningów. Po blisko 2,5 m ... (0)O sytuacji ekologicznej na terenach inwestycyjnych ... (0)

BOLEŃ Warta

Re: BOLEŃ Warta

Postautor: Gość » 20 października 2016, 11:02

Jest jakaś realna szansa złowienia w naszej okolicy na rzece bolenia jesienią ? Złapał już może ktoś na warcie? Może ktoś podzieliłby się wiedzą na temat łowienia boleni o tej porze roku.
Gość

Postautor: Piotrekkkk » 20 października 2016, 11:09

Po tych opadach może być bardzotrudno bo nie widać oznak źerowania jak latem. Szukaj zimowisk bialoryb i głębokich miejsc
Piotrekkkk

Postautor: Gość » 7 kwietnia 2017, 11:38

Na zbiorniku retencyjny mw Gosławicach tez ponoć boleń szaleje. Nie wiem czy to prawda ale niby zarybiali tam boleniem. Tak samo na tym dole na Zatorzu przy galerii nad jeziorem.
Gość

Postautor: Gość » 7 kwietnia 2017, 12:02

Gość pisze:Na zbiorniku retencyjny mw Gosławicach tez ponoć boleń szaleje. Nie wiem czy to prawda ale niby zarybiali tam boleniem. Tak samo na tym dole na Zatorzu przy galerii nad jeziorem.

Tak to prawda z zbiorniku bolenia jest b.duzo..ale wiekszosc to młodzierz okolo 20cm
.niech rosną
Gość

Postautor: Gość » 7 maja 2017, 20:40

Sezon boleniowy jak i zarówno szczupakowy juz rozpoczęte. Problem jedynie stanowi rzeka, która niesamowicie z dnia na dzien przybiera. Mimo tego może ktoś już złapał jakieś bolenie i ma się czym pochwalić ?
Gość

Postautor: PLLL » 9 maja 2017, 23:30

W Pyzdrach byłem w sobote ryby nie zlowilem przy tym stanie trudno dostać się do ciekawych miejsc ale 3 ataki bólenia zaobserwowałem niestety rybki chyba tez mnie dostrzegły brak krzaków utrudnia podchody...Główki zalane trzeba czekać
PLLL

Postautor: KRSIek » 18 maja 2017, 18:03

Byłem na starorzeczu w odsieczy i wraz z wysoką wodą warty, do starorzecza wpłynęły bolenie. Widziałem kilkanaście ataków, sporo z nich pod moimi nogami. Oczywiście rzucałem ale nie skusił się żaden. Zamierzam w weekend wybrać się na warte bo widziałem że woda zaczęła opadać, także może tym razem się uda :)
KRSIek

Postautor: Gość » 27 maja 2017, 16:25

Woda ladnie opadla i brania sie zaczely pieknych boleni oraz szczupakow na Ruminie
Gość

Postautor: Gość » 4 czerwca 2017, 21:28

Dzisiaj bolki na warcie daly piekny popis juz dawno nie bylo widac takich atakow
Gość

Postautor: bbbjjjjj » 5 czerwca 2017, 12:27

Nie kłam
bbbjjjjj

Postautor: Gość » 5 czerwca 2017, 13:15

Boleni na warcie jest wszedzie wiec zadna rewelacja
Gość

Postautor: Gość » 22 czerwca 2017, 11:30

dużo to moze i jest, ale złapać go to już jest inna bajka
Gość

Postautor: Gość » 22 czerwca 2017, 13:27

Gość pisze:dużo to moze i jest, ale złapać go to już jest inna bajka

bolenia jest tak dużo na rzece bo tak mało ludzi je łowi
Gość

Postautor: Gość » 22 czerwca 2017, 13:29

Gość pisze:
Gość pisze:dużo to moze i jest, ale złapać go to już jest inna bajka

bolenia jest tak dużo na rzece bo tak mało ludzi je łowi

Bolen piekna ryba waleczna i mądra tz.sportowa..i takie ryby powinny byc bo miesiarze biorą wszystko tylko nie bolka
Gość

Postautor: Gość » 24 czerwca 2017, 08:57

A gdzie biorą
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wędkarstwo