Dzisiaj jest sobota 6 czerwca 2020, imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18579) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 13oC
Jutropogoda
14 / 13oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Dziewięć wiat przystankowych. Wymieniają st ... (1)Strzałkowo. Jedna osoba uwięziona w aucie. Uwolnil ... (0)

Uwaga Kanał Szeroki KAMERY FOtOPUŁAPKI

Uwaga Kanał Szeroki KAMERY FOtOPUŁAPKI

Postautor: PiotrekPL » 29 kwietnia 2019, 12:47

Jak wszyscy wedkujacy nad kanałem szerokim zauwazyli odbyło się sprzątanie po krypto wędkarzach. I coś więcej w kilku miejscach zainstalowano kamery (foto pułapki). Może kilka wysokich mandatów za zasmiecanie brzegów nauczy niektórych pewnych zasad.
PiotrekPL

Re: Uwaga Kanał Szeroki KAMERY FOtOPUŁAPKI

Postautor: Gość » 29 kwietnia 2019, 15:37

Chyba ocipiałeś gościu nie ma żadnego monitoringu piszesz tak by przestraszyć ludzi tylko i tak za rok będziesz zbierał śmieci . Na drogi dojazdowe do tego kanału oraz zbiornika nie stać PZW a co na monitoring ty chyba z choinki się urwałeś
Gość

Postautor: Gość » 29 kwietnia 2019, 16:24

Gość pisze:Chyba ocipiałeś gościu nie ma żadnego monitoringu piszesz tak by przestraszyć ludzi tylko i tak za rok będziesz zbierał śmieci . Na drogi dojazdowe do tego kanału oraz zbiornika nie stać PZW a co na monitoring ty chyba z choinki się urwałeś

kanał szeroki nie jest PZW ty dworusie i brudasie....nawet nie wiesz gdzie śmiecisz.
Gość

Postautor: Gość » 29 kwietnia 2019, 18:12

To PGR Morusie
Gość

Postautor: Jareekk » 30 kwietnia 2019, 10:24

Tak... Tak... Jedna łapie nawet kanał policyjny....
Jareekk

Postautor: Gość » 30 kwietnia 2019, 12:53

Jareekk pisze:Tak... Tak... Jedna łapie nawet kanał policyjny....

A gdzie ten policyjny kanał jest i co tam policjanci łowią czy jak to wygląda ? Pozdrawiam
Gość

Postautor: KarloEGE » 2 maja 2019, 09:53

Jechałem tam wczoraj. To prawda zamontowane w kilku miejscach. Bardzo dobrze ukryte. Nawet na tym kanałku krótkim co płynie do jeziora pontnowskiego
KarloEGE

Postautor: Gość » 2 maja 2019, 12:31

Ty to tylko butelki po denaturacie widzisz które sam wyrzucasz
Gość

Postautor: Slawek. P » 2 maja 2019, 18:37

Witam.Coś o tym słyszałem. Myślę że to za duża inwestycja dla gminy lub GRG ...
Slawek. P

Postautor: Łukasz » 4 maja 2019, 10:49

Dzięki zainstalowanym foto pułapkom w tyg zlapano klusownikow na kanale krutkim (policyjnym)
Łukasz

Postautor: Gość » 4 maja 2019, 18:22

Łukasz pisze:Dzięki zainstalowanym foto pułapkom w tyg zlapano klusownikow na kanale krutkim (policyjnym)
Fajna propaganda, złapano czy nie złapano, ale postraszyć zawsze można. Tylko że nikt już się na to nie nabiera.
Gość

Postautor: Jacek. Kla » 5 maja 2019, 11:45

O kamerkach coś słyszałem. Moim zdaniem to Straż rybacka powinna nakładać mandaty za zasmiecone miejscówki podczas kontroli...
Jacek. Kla

Postautor: Gość » 5 maja 2019, 12:16

Jacek. Kla pisze:O kamerkach coś słyszałem. Moim zdaniem to Straż rybacka powinna nakładać mandaty za zasmiecone miejscówki podczas kontroli...
Jak już to te szm aty wąsate z straży miejskiej powinni sprzątać te tereny bo do niczego innego się nie nadają nieroby pier doleni. A nie wezmą kogoś kto ma odrobki i wożą na miejsca gdzie są zaśmiecone i każą im sprzątać . W życiu bym za nich nie sprzątał tego . Bo to banda jeb ana nierobów tylko blokady na koła potrafią zakładać i jeżdżą za pieniądze z podatków . A w piz du z nimi z Konina chamy i nic więcej !!!
Gość

Postautor: Gość » 5 maja 2019, 12:49

Po tekście widać że jesteś idealnym typem do sprzątania śmieci.
Gość

Postautor: Dariusz. Wed » 5 maja 2019, 14:41

Ludzie, wędkarze za kilka - kilkanaście lat z taką mentalności brzegi naszych kanałów czy jezior to będzie jeden wielki śmietnik. Gdzie pujdziecie na spacer z dziećmi może już wnukami... Już nie pisze o wędkarzach czy jest przyjemnie posiedzieć nad czystym lowiskiem czy w stercie śmieci. Prawda jest taka że brak pewnych pozytywnych zachowań... jak to napisał kolega powyżej krypto wędkarzach. JESTEM ZA TYM ABY STRAŻ RYBACKA KARAŁA I EGZEKWOWAŁA ZACHOWANIE STANOWISKA WĘDKARSKIEGO W CZYSTOŚCI. I KAMERY TO SUPER POMYSŁ.
Dariusz. Wed

Następna

Wróć do Wędkarstwo