Dzisiaj jest wtorek 2 czerwca 2020, imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18356) SPORT FORUM FIRMY (5493) PRACA (21) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 8oC
Jutropogoda
18 / 8oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sokół Kleczew wrócił do treningów. Po blisko 2,5 m ... (0)O sytuacji ekologicznej na terenach inwestycyjnych ... (0)

rycząca żaba

rycząca żaba

Postautor: Gretka123 » 27 czerwca 2019, 09:08

Czy może mi ktoś pomóc złapać Strasznie ryczącą żabę z oczka. Nie mam sposobu jej złapać. Sąsiedzi się skarżą, spać nie można. Jestem z Konina. Może się ktoś podejmie. Jestem w stanie zapłacić.
Pomóżcie
Gretka123

Re: rycząca żaba

Postautor: Gość » 27 czerwca 2019, 13:28

Gretka123 pisze:Czy może mi ktoś pomóc złapać Strasznie ryczącą żabę z oczka. Nie mam sposobu jej złapać. Sąsiedzi się skarżą, spać nie można. Jestem z Konina. Może się ktoś podejmie. Jestem w stanie zapłacić.
Pomóżcie

jest jeden dobry kormoran w Koninie co na podcine ryby kłusuje może on by to zrobił i ma jeszcze dwóch parobków to na bank dali by radę. wpadną na trzy kosiary to ci się woda w oczku zagotuje.
Gość

Postautor: Gość » 27 czerwca 2019, 13:57

Gość pisze:
Gretka123 pisze:Czy może mi ktoś pomóc złapać Strasznie ryczącą żabę z oczka. Nie mam sposobu jej złapać. Sąsiedzi się skarżą, spać nie można. Jestem z Konina. Może się ktoś podejmie. Jestem w stanie zapłacić.
Pomóżcie

jest jeden dobry kormoran w Koninie co na podcine ryby kłusuje może on by to zrobił i ma jeszcze dwóch parobków to na bank dali by radę. wpadną na trzy kosiary to ci się woda w oczku zagotuje.

I jeszcze kilku uczni ma...emeryci a przychodzą na praktyki
Gość

Postautor: Gretka123 » 27 czerwca 2019, 18:56

Słuchajcie to naprawdę jest probem. Gdzie poszukać kogoś,ew. co zrobić żeby ja złapać.
Gretka123

Postautor: Gość » 27 czerwca 2019, 19:06

Gretka123 pisze:Słuchajcie to naprawdę jest probem. Gdzie poszukać kogoś,ew. co zrobić żeby ja złapać.

duże to oczko wodne??? i czy tylko jedna jest? zaobserwuj dzisiaj późnym wieczorem jak zacznie rechotać i czy w wodzie nie ma już żabiego skrzeku. bo jak sie drze to może to być ropucha a ona w wodzie nie siedzi bardziej skalniak bądź w norce zrobionej w luźnej ziemi.
Gość

Postautor: Gość » 27 czerwca 2019, 19:21

witam. kolega powyżej ma dużo racji, jeżeli w pobliżu nie ma rzeki, stawu bądź jakiegoś podmokłego terenu to nie może być zwykła żabka. to pewnie ropucha, która w okresie godowym szuka wody, a one na jednym terenie przesiadują wiele lat. pozdro
Gość

Postautor: Gość » 27 czerwca 2019, 19:30

https://allegro.pl/oferta/duzy-bocian-do-ogrodu-oczka-odstraszacz-zab-78cm-7888004198
ponoć pomaga lub poszukaj w google odstraszacz żab (sztuczny bocian do ogródka i oczka wodnego-mniej kosztuje niż płacenie za łapanie, bo mogą inne przyleźć) ja mam i nie narzekam.
Gość

Postautor: Gretka123 » 27 czerwca 2019, 19:59

Oczko- kształt nerki dł. ok 7m szer.ok 3m. Nie to jest zielona żaba innych nie widziałam. A obserwuję już od prawie miesiąca. Doszło do tego że woda została całkowicie wypompowana. Jeden dzień był spokój bo nie dolewaliśmy wody.No i znowu się zaczęło. Ona tak się drze, że masakra. Podobnież to samiec woła laski do oczka. Bocian nie pomoże, sztuczny oczywiście. Mam sztuczne ptaki przy oczku wysokość ok 1 m. Ona jest tak cwana, że jak wyjdę na taras to natychmiast milczy. Wystarczy, że wejdę do domu znów zaczyna. Co robić, Co robić. O podbieraku nawet mowy nie ma.
Gretka123

Postautor: Gość » 27 czerwca 2019, 20:49

Gretka123 pisze:Oczko- kształt nerki dł. ok 7m szer.ok 3m. Nie to jest zielona żaba innych nie widziałam. A obserwuję już od prawie miesiąca. Doszło do tego że woda została całkowicie wypompowana. Jeden dzień był spokój bo nie dolewaliśmy wody.No i znowu się zaczęło. Ona tak się drze, że masakra. Podobnież to samiec woła laski do oczka. Bocian nie pomoże, sztuczny oczywiście. Mam sztuczne ptaki przy oczku wysokość ok 1 m. Ona jest tak cwana, że jak wyjdę na taras to natychmiast milczy. Wystarczy, że wejdę do domu znów zaczyna. Co robić, Co robić. O podbieraku nawet mowy nie ma.

ściągnij z zagranicy wygłodzonego francuskiego żula i wpuść go na teren ogródka. sprawa żaby rozwiązana.
Gość

Postautor: Gość » 3 lipca 2019, 12:30

A co robi w dzień ?
Gość

Postautor: Gość » 3 lipca 2019, 14:25

JAK RYCZY TO JĄ przytul bo ona może potrzebuje czułości....
Gość

Postautor: Gość » 9 grudnia 2019, 21:22

Panu.... W koncu ta k..wa przestała ryczeć ..
Gość

Postautor: kempol » 11 stycznia 2020, 11:45

Gość pisze:Panu.... W koncu ta k..wa przestała ryczeć ..

jeszczy rycy panocku.
kempol

Postautor: Gość » 17 marca 2020, 23:59

Gość pisze:Panu.... W koncu ta k..wa przestała ryczeć ..
chyba jom zjadłeś haha
Gość

Wróć do Wędkarstwo