Dzisiaj jest sobota 6 czerwca 2020, imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18577) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 13oC
Jutropogoda
14 / 13oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Dziewięć wiat przystankowych. Wymieniają st ... (1)Strzałkowo. Jedna osoba uwięziona w aucie. Uwolnil ... (0)

Zbiornik

Zbiornik

Postautor: Gość » 25 października 2019, 19:57

Poraz trzeci banda złodziei zrobiła sobie odłowy siedzą pod namiotem w zatoce i wódkę piją sobie a ryby w siatkach walczą o życie widać to pod liniami jak się szarpią w siatce a oni zadowoleni bo się podzielą zdobyczami. Tym razem w nocy sobie urządzili kłuserkę . A najmądrzejszy tym dowodzi ten z Szuwarka . Ludzie ****** są ze u niego karty wykupują . Ktoś powinien tym się zająć raz na zawsze .
Gość

Re: Zbiornik

Postautor: Gość » 25 października 2019, 19:59

Gość pisze:Poraz trzeci banda złodziei zrobiła sobie odłowy siedzą pod namiotem w zatoce i wódkę piją sobie a ryby w siatkach walczą o życie widać to pod liniami jak się szarpią w siatce a oni zadowoleni bo się podzielą zdobyczami. Tym razem w nocy sobie urządzili kłuserkę . A najmądrzejszy tym dowodzi ten z Szuwarka . Ludzie ****** są ze u niego karty wykupują . Ktoś powinien tym się zająć raz na zawsze .
Poraz trzeci w tym roku.
Gość

Postautor: Gość » 26 października 2019, 15:15

Aktualne info jest takie że cztery razy w tym roku były już odłowy jednak. Gospodarka rabunkowa nic więcej folwark kur wa.
Gość

Postautor: Gość » 27 października 2019, 05:32

Gość pisze:Aktualne info jest takie że cztery razy w tym roku były już odłowy jednak. Gospodarka rabunkowa nic więcej folwark kur wa.

"kur wa" to twoja kobita......
Gość

Postautor: Gość » 27 października 2019, 12:39

Gość pisze:
Gość pisze:Aktualne info jest takie że cztery razy w tym roku były już odłowy jednak. Gospodarka rabunkowa nic więcej folwark kur wa.

Może i masz rację, bo moja kobita to twoja żona.
Gość

Postautor: Gość » 9 listopada 2019, 18:34

Ostatnie w tym roku odłowy na zbiorniku.tylko że tym razem trzy dniowe
Gość

Postautor: roxana » 10 listopada 2019, 08:43

Gość pisze:
Gość pisze:

Może i masz rację, bo moja kobita to twoja żona.

sam żeś się zaorał!!!!
roxana

Postautor: Gość » 10 listopada 2019, 13:01

Na zbiorniku sprzedawana tołpygi po 1 zeta za kilo.i sumy po 5 zeta ..na święta ja już rybkę mam
Gość

Postautor: Gość » 11 listopada 2019, 11:57

Gość pisze:Na zbiorniku sprzedawana tołpygi po 1 zeta za kilo.i sumy po 5 zeta ..na święta ja już rybkę mam

ty alkoholiku ty!!!!!
Gość

Postautor: Hyniek » 13 listopada 2019, 01:04

Dobra wiadomość. Ryby z przed świątecznego odłowu , też będą w promocyjnej cenie.
Hyniek

Postautor: Gość » 13 listopada 2019, 08:01

Hyniek pisze:Dobra wiadomość. Ryby z przed świątecznego odłowu , też będą w promocyjnej cenie.

I tego z Anielewa u Kubsika
Gość

Postautor: Gość » 14 listopada 2019, 07:09

Gość pisze:
Hyniek pisze:Dobra wiadomość. Ryby z przed świątecznego odłowu , też będą w promocyjnej cenie.

I tego z Anielewa u Kubsika

on jeździ z córką i zięciem policmajstrem na kłusere albo ze synalkiem. ostatnio widziany na Licheniu........
Gość

Postautor: Hyniek » 27 listopada 2019, 23:28

Folwark zrobili ze zbiornika kolejne odłowy masakra
Hyniek

Postautor: rybak » 28 listopada 2019, 06:51

Hyniek pisze:Folwark zrobili ze zbiornika kolejne odłowy masakra

"co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie"....w oczka kuje??? to je zamknij i nie patrz.
rybak

Postautor: Gość » 28 listopada 2019, 08:51

Te wasze odłowy w przyszłym roku będą monitorowane przez Zbigniewa Stonogę już w tym moja głowa aż wam się odechce bo takiego wstydu wam narobi jak wy sobie legalnie kłuserke rabunkową robicie z pieniędzy wędkarzy .
Gość

Następna

Wróć do Wędkarstwo