Dzisiaj jest czwartek 13 maja 2021, imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16485) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Kibice już w weekend wrócą na t ... (0)Paprotnia. Mieszkańcy nadal będą zabiegać o sygnal ... (1)

Modelarstwo / figurki / gry bitewne w KONINIE !

Modelarstwo / figurki / gry bitewne w KONINIE !

Postautor: fantasyboy » 23 listopada 2015, 11:25

Lubisz szachy, gry planszowe , gry bitewne , figurki , modelarstwo , Władcę Pierścieni , gwiezdne wojny, Star Treka i inne ?

Czy jesteś kobietą czy mężczyzną bez znaczenia.

Nie ma znaczenia też Twój wiek - zalecanie od 13 +

Jeśli szukasz osób chętnych do grania wspólnie w figurki, gry planszowe, oraz do wspólnego malowania, porad itd to napisz !

W Kole istnieje klub zrzeszający ludzi lubiących fantastykę, gry planszowe , towarzyskie, figurki, maty, dioramy i nie tylko !

Osobiście jestem z Konina i szukam ludzi lubiących te tematy żeby zarazić kogoś pasją do tego spędzania czasu wolnego oraz wspólnie pograć, malować ale też i pogadać o fantastyce, steampunku , postapo i innych !

Jeśli też szukasz takich osób, chcesz wiedzieć więcej o figurkach, grach planszowych, bitewnych itd to napisz tu lub na pawel1999-93@tlen.pl
fantasyboy

Re: Modelarstwo / figurki / gry bitewne w KONINIE !

Postautor: Antek76 » 29 listopada 2016, 12:22

Super, widzę, że jest nas więcej! Ja od kilku miesięcy wkręciłem się w klimat gier bitewnych i w zbieranie figurek kolekcjonerskich. Nie sądziłem, że może być to aż tak ciekawe :) Jeśli nie wiecie, gdzie można dostać rzeczy potrzebne do realizacji tej pasji, to więcej na ten temat znajdziecie w tym miejscu. Jestem przekonany, że gdy zaczniecie zgłębiać tę tematykę, to nie będziecie mogli się już od tego oderwać :)
Antek76

Postautor: Amnest » 17 marca 2017, 10:00

wole Warmachine, a z tego co widzę w sklepie ich nie mają wiec... lipa ;p
Amnest
Nowy

Postautor: Sharkey » 7 kwietnia 2021, 19:57

Witam ktoś gra jeszcze w figurki w koninie? Wh40k?
Sharkey

Wróć do Modelarstwo