Dzisiaj jest niedziela 24 stycznia 2021, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17604) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
0 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Tradycja podtrzymana. Samorządowcy wspólnie kolędo ... (1)Konin. Muzeum zaprasza do stworzenia wystawy z klo ... (0)

Szybka pożyczka

Re: Szybka pożyczka

Postautor: Klio » 20 sierpnia 2013, 20:23

na pewno:)
Klio
Nowy

Postautor: Gość » 21 sierpnia 2013, 13:57

Taa...jak zadzwonilem to była bardzo ale to bardzo nie miła obsługa .Normalnie żal.pl
Gość

Postautor: Brand » 5 listopada 2013, 12:01

Przyznam że sam mam w ofercie taką ofertę -jednak zdanie klientów jest bardzo ważne!
Czego obawiacie się przy braniu pożyczki pozabankowej,a co Was przekonuje?
Brand
Nowy

Postautor: Charakter » 22 listopada 2013, 19:58

Niektóre instytucje pożyczające pieniądze są bardzo wiarygodne, niestety tych naciągaczy jest zdecydowanie więcej.
Charakter
Nowy

Postautor: trustme » 20 stycznia 2014, 10:21

Oczywiście, że trzymac się z daleka, ale bywają sytuacje,że jest się zmuszonym by zaciągnąć taką pożyczkę. I niesty jestem sam przeciwny nim to znalazłem się kiedyś w momencie, żenmusiałem, w banku bym dostał, ale za dużo formalnośći i sprawdzania było a musiałem mieć na już. I wtedy się ona przydała. A że spłacona od razu to nie odczułem mocno. Inaczej jak się spłaca po raacie i zalega z nimi jeszcze. kolejny kredyt mam w planach ale już większy i do tego podchodzę mocno poważnie i korzystam z doradców, porównuję.
trustme
Nowy

Postautor: Astwe » 13 kwietnia 2014, 08:48

Naciagacze I zlodzieje, zeruja na naiwnych :)))
Astwe

Postautor: ketonek » 18 kwietnia 2015, 16:56

Jak szybka pożyczka to z czystym sumieniem mogę polecić vivus. Faktycznie pieniądze są na koncie w ok. 15 minut. Potem stały klient ma lepsze warunki, bo trzeba powiedzieć, że koszty tej pożyczki też nie są jakieś tragiczne. Pierwsza pożyczka za darmo. Najważniejsze spłacać w terminie.
ketonek
Nowy

Postautor: gazer » 3 maja 2015, 22:20

W takich pożyczkach to bardzo ważne żeby oddać w terminie, bo jakieś przedłużanie terminu spłaty to już samobójstwo finansowe właściwie. Faktycznie dość wygodne, że jak człowieka czasem przyciśnie niespodziewany wydatek to można szybko pożyczyć, ale trochę jednak kosztuje. Jesli nie ma potrzeby to lepiej nie korzystać z tej formy pożyczania pieniędzy.
gazer
Nowy

Postautor: kaseks » 13 maja 2015, 12:55

To wszystko zależy od kwoty - tego tysiaka to najlepiej po prostu przez darmowe pożyczki. Np. AlfaKredyt cała procedura wydania kasy trwała jakieś 15 minut. Nie wiem czy sprawdzają jakieś bazy, ale sądząc po tym czasie - nie.
kaseks

Postautor: joanna70007 » 17 maja 2015, 00:52

wlasciwie jesli ktos mus wziac paręset zlotych to moze i spoko ale z drugiej strony jak mozna doprowadzac takie biewdne osoby do takiej absurdalenj sytuacji ze sa wykorzystywani przez lichwarzy no wiadomo ze nie znam wszystkich udzielajacych te pozyczki ale domyslac sie moge
joanna70007
Nowy

Postautor: kartonix01 » 22 maja 2015, 11:39

No czasem człowiek sam sobie jest winien i nie zależnie od tego ile zarabia to zawsze mu brakuje. Nie każdy umie trzymać kontrolę nad swoim budżetem. Znam ludzi którzy jak tylko coś im jeszcze zostaje przed wypłatą to zamiast dołożyć to wydają to. No i tak miesiąc w miesiąc. Potem jak coś wyskoczy to pożyczają.
kartonix01
Nowy

Postautor: kakaka » 22 maja 2015, 16:04

Jak ktoś nie ma stałego dochodu to nie powinien pożyczać żadnych pieniędzy, niezależnie od tego jaki podmiot udziela tej pożyczki. Oczywiście te różne portale internetowe mogą zaoferować nieco lepsze warunki niż bank, ale tylko pod warunkiem, że nie przekroczymy okresu spłaty. Jak przekroczymy to opłaty szybko rosną.
kakaka
Nowy

Postautor: bloh » 2 czerwca 2015, 14:01

Takie pożyczki to nic innego jak pożyczkowe koło, z którego ciężko się uwolnić.
bloh
Początkujący

Postautor: amicka » 8 lipca 2015, 22:12

No właściwie to żaden pozabankowy pożyczkodawca nie da nam lepszych warunków pożyczki niż bank. Fakt, że bank często może nam nie udzielić pożyczki, ale też ma o wiele taniej niż tak zwany parabank. Trzeba więc uważać gdzie pożyczamy, żeby nie przepłacać.
amicka
Nowy

Postautor: fajerbal » 9 lipca 2015, 13:58

Witam. Ja jednak wolę dłuższą drogę i w razie konieczności skorzystać z pożyczek oferowanych przez bank. Nie zdecydowała bym się na taką pożyczkę pozabankową. To pierwszy i solidny krok do wpadnięcia w spiralę zadłużenia. Kolosalne odsetki potem narastają.
fajerbal
Nowy

Następna

Wróć do Wydarzenia w kraju i na świecie