Dzisiaj jest niedziela 24 stycznia 2021, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17603) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
0 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Tradycja podtrzymana. Samorządowcy wspólnie kolędo ... (1)Konin. Muzeum zaprasza do stworzenia wystawy z klo ... (0)

Lepszy kredyt na samochód czy leasing?

Re: Lepszy kredyt na samochód czy leasing?

Postautor: Brand » 29 stycznia 2015, 13:21

Wszystko zależy od tego jakim dochodem dysponuje firma...
Brand
Nowy

Postautor: Ale jaja » 7 października 2015, 15:56

W lizing nigdy nie bedzie twoje.
Ale jaja

Postautor: Ksawery133 » 4 listopada 2016, 13:33

Leasing nie jest kredytem, a więc nie zmniejsza zdolności kredytowej, to jeden z plusów .
Ksawery133
Nowy

Postautor: Solek » 6 listopada 2016, 20:54

Zawsze możesz wziąć kredyt gotówkowy, ja jak kupowałem samochód to wziąłem gotówkę z raiffeisen, procent był całkiem znośny, ale to jest rozsąne tylko przy niższych kwotach
Solek

Postautor: jareknowak » 10 listopada 2016, 13:01

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Ja osobiście widzę więcej po stronie leasingu, chociaż warto pamiętać, że trzeba płacić obowiązkowe AC, które nie jest tanie.
jareknowak
Nowy

Postautor: Alma88 » 19 listopada 2016, 17:25

Moim zdaniem sporo tutaj zależy, czy chcemy kupić samochód na firmę czy dla celów prywatnych. Sama gdybym miała wybrać jakieś autko dla siebie, najpewniej postawiłabym na ofertę Bawaria Motors MINI . Mają tam bardzo fajne opcje w zakresie finansowania zakupu samochodu, a co więcej oczywiście można skorzystać także z serwisu tej marki. Przy czym mnie osobiście bardzo podoba się linia tych samochodów.
Alma88

Postautor: dedicated » 2 grudnia 2016, 08:56

Oczywiście, że do wszystkiego trzeba podchodzić z głową. Kiedyś wziąłem kredytówkę na komputer i wiem, że nie był to najlepszy z możliwych pomysłów. Ale udało mi się spłacić. Na szczęście mam to z głowy. Ale co do samochodu to zanim wziąłem kredyt samochodowy to minęły miesiące wyliczeń. I szukanie najlepszego banku. U mnie trafiło na raiffeisen, więc warto sprawdzać oferty i szukać.
dedicated

Postautor: thuzo » 6 grudnia 2016, 12:12

Ja wolałbym samochód w leasingu. Oczywiście, jeśli wartość rynkowa auta nie przekracza np. 10 tyś zł to zastanowiłbym się nad kredytem, bo mógłbym spłacić te auto dosyć szybko, ale jeśli chcesz furę za 50 tyś to jednak leasing :D
thuzo
Nowy

Postautor: aniakol » 12 grudnia 2016, 11:25

czesc
aniakol
Nowy

Postautor: czeslaw66 » 19 grudnia 2016, 12:19

Nie wiem jak kredyt, ale raty leasingowe można wprowadzać jako koszty firmy i to jest bardzo opłacalne. A przy wykupie samochód można wyprowadzić z firmy na użytek mieszany (prywatny samochód wykorzystywany do celów służbowych).
A leasing jest na pewno sporo tańszy niż kredyt - 1-2%.
czeslaw66
Nowy

Postautor: poosen » 3 stycznia 2017, 22:39

Ja jestem za kredytem samochodowym. Dla mnie dobry sposób sfinansowania, szczególnie dla osób prywatnych. Mam obecnie kredyt w raiffeisen i porównując z leasingiem to wyszedł dużo korzystniej
poosen

Postautor: KrysztalK » 4 stycznia 2017, 15:08

poosen pisze:Ja jestem za kredytem samochodowym. Dla mnie dobry sposób sfinansowania, szczególnie dla osób prywatnych. Mam obecnie kredyt w raiffeisen i porównując z leasingiem to wyszedł dużo korzystniej

O, to ciekawe, można spytać jakie warunki dostałeś? Kilka miesięcy temu brałem samochód w leasing operacyjny bo wyszedł zdecydowanie lepiej niż kredyt. A też korzystałem z Raiffeisen.
KrysztalK
Nowy

Postautor: EwaWol » 28 lutego 2017, 19:54

Jeśli ktoś już wspomniał o Bawarii Motors i marce MINI to polecam ich ofertę finansową "all in one", jest naprawdę elastyczna i można ją super dopasować do swoich możliwości.
EwaWol

Postautor: marszu91 » 9 marca 2017, 16:13

A jak to jest z leasingiem kiedy nie ma się firmy?
marszu91
Nowy

Postautor: MisiaLe » 31 marca 2017, 16:50

EwaWol pisze:Jeśli ktoś już wspomniał o Bawarii Motors i marce MINI to polecam ich ofertę finansową "all in one", jest naprawdę elastyczna i można ją super dopasować do swoich możliwości.

Ogólnie Bawaria Motors ma bardzo fajne oferty ta "all in one" jest ciekawa. Myślę, że warto zajrzeć do ich oferty bo można znaleźć super samochód dla siebie. Z tego co wiem mają też samochody używane. Do nich też warto zajrzeć gdy ma się ograniczony budżet :)
MisiaLe
Średniozaawansowany

Następna

Wróć do Wydarzenia w kraju i na świecie