Dzisiaj jest środa 27 stycznia 2021, imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17430) SPORT FORUM FIRMY (5576) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -1oC
Jutropogoda
1 / -3oC
Pojutrzepogoda
-2 / -4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
„Wspomnienie to cicha nuta“. Film o Szymonie Pawli ... (0)Konińska Młoda Lewica zbadała jaki styl życia prow ... (11)

Czy kantor internetowy szybko działa?

Czy kantor internetowy szybko działa?

Postautor: ohoda11 » 16 października 2016, 17:08

Jetem zmuszona dosyć szybko wymienić pieniądze na obcą walutę. Najkorzystniejszy kurs znalazłam na https://www.walutomat.pl/kursy-walut/gbp-pln/ dzięki czemu trochę uda mi sie zaoszczędzić. Zastanawiam się tylko, ile trwa realizacja takiej internetowej wymiany? po jakim czasie będę mieć pieniądze na swoim koncie?
ohoda11

Re: Czy kantor internetowy szybko działa?

Postautor: Hermionax » 19 października 2016, 10:27

Zauważyłam ze te kantory internetowe sa z roku na rok coraz bardziej popularne, to naprawdę aż tak się opłaca? Ja nigdy nie korzystałam z podobnych usług a wyjeżdżając za granice po prostu wypłacam pieniądze z bankomatu w obcej walucie. Mam konto w bzwbk: http://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta ... rdowe.html i muszę przyznać ze tego typu działania są tam wyjątkowo proste, dlatego nie widze sensu zawracaniem sobie głowy kantorami i wymianą walut.
Hermionax

Postautor: maciej_niepokor » 1 listopada 2016, 21:21

Z tego co czytałem, mają bardzo dobrą opinię i naprawdę e -kantory działają błyskawicznie. Nawet w niedzielę.
maciej_niepokor
Nowy

Postautor: jamniczan » 26 kwietnia 2019, 22:58

Z doświadczenia powiem: różnie bywa. Tzn. wystarczy wybrać dobry kantor-wtedy szybko. Niektóre się trochę ociągają mimo korzystnych cen. Ale nie Pluskantor.pl. Ten zawsze natychmiast realizuje wymianę, bo to jest ustawione automatycznie , nie ma tu innej opcji. Zlecasz- masz. Dzięki temu możesz przewalutować pieniądze o każdej porze dnia i nocy w czasie rzeczywistym, a więc po takim kursie jaki aktualnie widać.
jamniczan

Postautor: irmisiak » 27 września 2019, 19:48

Mnie przypasował Pluskantor, wymieniam tutaj walutę, szybkie przelewy zagraniczne też robię u nich. na prawdę minimum formalności, wszystko szybko, sprawnie i bezpiecznie. Kursy także mają korzystne
irmisiak

Wróć do Wydarzenia w kraju i na świecie