Dzisiaj jest środa 27 stycznia 2021, imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17426) SPORT FORUM FIRMY (5576) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -1oC
Jutropogoda
1 / -3oC
Pojutrzepogoda
-2 / -4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
„Wspomnienie to cicha nuta“. Film o Szymonie Pawli ... (0)Konińska Młoda Lewica zbadała jaki styl życia prow ... (11)

Elektronika za grosze

Elektronika za grosze

Postautor: Polecamy » 28 czerwca 2017, 11:33

http://daa.pl/trafisz
Polecamy

Re: Elektronika za grosze

Postautor: Gość » 28 czerwca 2017, 11:57

KOMENTARZE TYCH CO DALI SIĘ NABRAĆ:

KOMENTARZE:
2017-06-13

Dostałam sms od znajomego ze startuje na modela i brakuje mi paru glosow zdobytych poprzez sms. Wyslalam sms i to nie jeden. Jestem 450 zl w plecy. Co mam zrobix? Zglosic to na policje?
2017-06-05

Dostałam wiadomość od kuzynki na fb, że bierze udział w konkurcie i żebym wysłała SMS na ten nr. Zrobiłam to odpisałam jej a ona po chwili, napisała mi już na telefon ze ktoś włamał jej się na konto fb! Teraz nie wiem co zrobić z tym cholernym numerem ;/ czy jak wysłałam tego sms to włączyłam jakąś usługę? jak to wyłączyć? czy może jest to jednorazowe i poza tym, że straciłam kasę nie muszę sie wiecej martwić? Proszę o pomoc
2017-05-22

Dziś na fb, strona fake, wysyłanie SMS za kosmetyki. ****** dałam się nabrać. Zablokowali mnie. A ponad 30zl poszło... Strona to Kosmetyki online
2017-04-14

92550
2017-03-30

92555 naliczania 30, 75 zł SKANDAL
2017-01-29

podaję jeszcze raz link do odpowiedzi od uke, bo na fotosiku chyba już podmienili https : // goo.gl/photos /YZJ7heU19CzKKQuv6 (pousuwajcie spacje)
2017-01-20

ja rowniez dostalam taki sms usługa zostala aktywowana. koszt 7zl + Vat/ dzien. wyslij sms ICH.E na nr92555 aby wylaczyc
2017-01-20

Nic nie wysyłałem a tu taki SMS . Czas 20-01-2017 godzina 03-42 Usługa została aktywowana Koszt 7 zl+vat dzien ,Wyslij sms ICH.E na nr 92555 aby wyłączyc olać to czy zgłosić do operatora z takiego nr dostałem +48731974929
2017-01-19

Taki sms dziś : usługa zostałą aktywowana. Dziękujemy! koszt 7zł+VAT. Aby wyłączyć wyślij sms ICH.E na nr 92555
2017-01-10

dostałam odpowiedź od UKE - http :// www.fotosik . pl/zdjecie/f23b1baa91bb4e9e (pousuwajcie spacje) Ktoś pytał o treść maila - napisałam, że w dniu tym i tym dostałam sms premium mający na celu wyłudzenie smsa o koszcie 30,75 oraz dołączyłam screen tego smsa i zapytałam co mam zrobić. Wszyscy co dostali tego smsa, a w szczególności Ci, którzy na niego odpisali powinni to zgłosić.
2017-01-06

Ja mam jeszcze gorszy przykład, nie przysłano mi smsa, ja nie wysyłałam smsa, a w bilingu są do zapłaty 3 takie smsy + 5 na numery 92045 i 91055
2017-01-05

Platna usluga SUBSMS zostala wlaczona. Koszt 15,64/dzien. aby wylaczyc wyslij ICH.ROK na numer 92555
2017-01-04

też wczoraj dostałam takiego smsa, że została włączona usługa subsms. Zgłosiłam to do UKE - mail uke@uke.gov.pl piszcie też do nich w tej sprawie, to może coś z tym zrobią
2017-01-04

92555 Możesz zacytować tego maila lub zrobić zrzut że skrzynki email i wrzucić na jakiś hosting z podaniem linku do niego?
2017-01-04

ten płatny numer 92555 obsługuje firma digitalvirgo.pl . Wyślijcie informacje o zaistniałej sytuacji na ich adres e-mail info@digitalvirgo.pl To jeden z ich klientów narozrabiał. Oto mail z odpowiedzią od nich jaki ja dostałem o tym, że ktoś nadużył ich systemu. Jak ktoś zapłacił to jak do nich napiszecie to Wam zwrócą kasę.
2017-01-04

Sms z numeru 92555 otrzymalam i nie zastanawiajac sie ze to przekret pomyslalam ze cos mi syn wlaczyl. Chcialam odeslac wiiadomosc jaka podali w tresci by wylaczyc. Na szczescie nie wyslalo z pewnie braku srodkow na koncie. A teraz czytam ze lepiej nie odpisywac. Oszusci
2017-01-03

dostałam identycznego smsa, oczywiscie nie mozna odpisywac bo wtedy taka usluge wlacza ale i tak to podnosi cisnienie. Najlepiej u operatora zablokowac otrzymywanie platnych smsow i połączeń oraz możliwość wysłania
2017-01-03

Dziś dostałem też takiego smsa proszę nie odpowiawiać na takie sms to oszustwo sprawszałem w Play mam zablokowane sms premium i ktoś prubuje wyłudzić pieniądze InfoSms odwołanie na nr 92555 powoduje podwujne naliczenie opłat włączenie i wyłączenie usługi. Kasować i nie odpowiadać na takie SMS
2017-01-03

dlaczego operator nie zablokuje złodzieja?? pewnie ma jakiś cel ukryty.. abonent to ŁOŚ co płaci..
2017-01-03

Dałam się nabrać.. Dziecko bawiło sie telefonem dosłownie chwilę przed otrzymaniem takiego smsa i myślałam że naprawdę coś mi włączyło.. Odruchowo chciałam wyłączyć proponowaną usługę i wykosili mi 30 zeta. TRZEBA OD RAZU DZWONIĆ DO OPERATORA I BLOKOWAĆ WSZYSTKIE SMSY PREMIUM PRZYCHODZĄCE I WYCHODZĄCE - TO JEDYNA RADA NA TO DZIADOSTWO.
Gość

Postautor: netrala » 19 stycznia 2018, 09:01

Szkoda, że ktoś umieszcza nieuczciwe ogłoszenia.
netrala
Nowy

Postautor: torin » 28 października 2019, 20:34

Dobry jest ten sklep Bestcena.pl, pewny, dobre ceny, duży wybór smartfonów, tabletów i innej elektroniki. Przesyłkę szybko nam wysłąli.
torin

Sprzedaż gotowych spółek z o.o

Postautor: Gość » 19 czerwca 2020, 08:37

Sprzedaż gotowych spółek www.optioffice.pl Oferujemy gotowe spółki z o.o i komandytowe w optioffice Warszawa. Każda nasza gotowa spółka jest czysta, nie posiada zadłużenia, ani zobowiązań finansowo-handlowych. Brak ukrytych kosztów. Gotowe spółki mają szeroki wachlarz kodów PKD, numer NIP, REGON, KRS, VAT i rachunek bankowy. Są zarejestrowane w Warszawie pod prestiżowym adresem naszego biura wirtualnego w centrum miasta. Posiadają wszystkie wymagane dokumenty i deklaracje podatkowe, co jest potwierdzone aktem notarialnym. www.optioffice.pl dysponuje kilkudziesięcioma spółkami, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie formalności urzędowe są na naszej głowie. Mamy korzystne ceny. Zapraszamy do www.optioffice.pl
Gość

Wróć do Wydarzenia w kraju i na świecie