Dzisiaj jest środa 27 stycznia 2021, imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17430) SPORT FORUM FIRMY (5576) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -1oC
Jutropogoda
1 / -3oC
Pojutrzepogoda
-2 / -4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
„Wspomnienie to cicha nuta“. Film o Szymonie Pawli ... (0)Konińska Młoda Lewica zbadała jaki styl życia prow ... (11)

Jestem szczeslwy ze jestem sam.. Obrzydly mi tempe k,,,,"

Jestem szczeslwy ze jestem sam.. Obrzydly mi tempe k,,,,"

Postautor: Realny » 29 lipca 2017, 08:45

Patrzac na wszystko w kolo na czasy w ktorych dla lasek liczy sie portfel auto nie czlowiek charakter serce to lepiej byc samemu. 16/ 18 latka za hajs sie sprzedawaja Masakara . krotko na temat mam wiekszy szacunek do sciery od podlogi niz do takich tempych lasek . na wszystko przyjedzie nauczka a bedzie za pozno k..... Obudza się z reka w nocniku takie k......... Z bachorem omijac !!!!!! A teraz bedzie tego co raz wiecej mamusiek z dzieckiem tzw ..plagiat" !!!!!:) 85% tempych galerianek nosi glowe wyzej jak sra.......!!!!!! Czlowiek na poziomie otwarty normalny pracujacy bez nalogow zeby dziewczyny nie mogl poznac !!!!!!!! W czasach galerianskich jak widac nie ale do czasu z bachorem nie chce znac zadnej . ps prawda boli wiem :)
Realny

Re: Jestem szczeslwy ze jestem sam.. Obrzydly mi tempe k,,,,

Postautor: Gabigold » 3 stycznia 2018, 09:39

Może spotykasz się z tępymi dzidami bo tylko takie cię tolerują?
Gabigold

Re: Jestem szczeslwy ze jestem sam.. Obrzydly mi tempe k,,,,

Postautor: gość » 18 stycznia 2018, 20:14

MOGĘ CI DAĆ WIADRO TAWOTU
gość

Wróć do Wydarzenia w kraju i na świecie