Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19036) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (0)Mistrzostwa Okręgu za nami. 50-lecie świętował KŻ ... (0)

Transmisja danych

Transmisja danych

Postautor: maniekmaniu » 30 sierpnia 2019, 18:01

Posiadam SonyEricsson C905. Jak wyłączyć transmisję danych? Znaczek E widoczny nad kreskami zasięgu telefonu. Posiadam także inne telefony SE (C510 i C901) i jest tam opcja transmisji danych którą można wyłączyć. C905 takiej opcji nie mogę znaleźć. Ktoś pomoże? Wiem, że wiekowe telefony ale z tą opcją bateria szybko pada. Po wyłączeniu tej opcji bateria znacznie dłużej trzyma. Z góry dziękuje.
maniekmaniu

Re: Transmisja danych

Postautor: Gość » 15 września 2019, 17:48

maniekmaniu pisze:Posiadam SonyEricsson C905. Jak wyłączyć transmisję danych? Znaczek E widoczny nad kreskami zasięgu telefonu. Posiadam także inne telefony SE (C510 i C901) i jest tam opcja transmisji danych którą można wyłączyć. C905 takiej opcji nie mogę znaleźć. Ktoś pomoże? Wiem, że wiekowe telefony ale z tą opcją bateria szybko pada. Po wyłączeniu tej opcji bateria znacznie dłużej trzyma. Z góry dziękuje.

Na szrot z nimi.
Gość

Wróć do Elektronika