Dzisiaj jest wtorek 27 lipca 2021, imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15929) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 21oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Porażka Górnika Konin w ostatnim sparingu. Start l ... (0)Linia kolejowa Konin – Turek. Jest wykonawca wstęp ... (4)

Wysokie obroty silnika

Wysokie obroty silnika

Postautor: Kampa » 7 marca 2008, 09:22

Witam. Nie ma dzialu mechanika wiec pisze tu...

Mam Forda Fieste 1,1; rocznik 1991. Od miesiaca do poltora wskoczyly mi wysokie obroty, rozumiem, ze zima i ze musi sie rozgrzac, ale w grudniu i na poczatku roku nie bylo tego problemu nawet jak byly mrozy! Bylem juz u 2 mechanikow, i dalej nic.
Jeden stwierdzil, ze to wina wody w oleju, wymienilem wszystko i dalej nic.
Podobno silnik krokowy tez ma na to wplyw, niby cos tam kupilem uzywanego, ale dalej to samo...

Jakas rada? Bo juz nie wiem co zrobic, a pali mi 10l na 100km, wiec to stanowczo za duzo i tylko przeplacam za paliwo!!!

Mam nadzieje, ze jest tu ktos kto pomoze :)
Postawie nawet piwo :)

Dzieki i pozdrawiam.
Kampa

Postautor: Gość » 26 listopada 2008, 22:25

a próbowałeś regulacji na krokowym? u mnie tak jest że czasem sie rozreguluje i trzeba troche sie pobawić

ewentualnie podjedź do kogoś kto ma komp do takich rzeczy i niech ci ustawi albo zdiagnozuj jeśli jeszcze nie byłeś
Gość

Postautor: Gość » 26 grudnia 2008, 23:29

to benzyna czy diesel??
Gość

Postautor: Gość » 19 grudnia 2010, 21:47

Kolego zmień mechanika gdzie w Fieście 1,1 masz silnik krokowy jak tam jest zwykly gażnik. Sprawi czy odbija ci ssanie
Gość

Wysokie obroty silnika

Postautor: ladymybizwin » 23 stycznia 2011, 06:23

Ale moj nie przerywa,nie szarpie,calkowicie plynna jazda ,tylko tyle ze jak jest goracy i momentalnie wcislam gaz to sie dusi,tzn .muli sie po pewnym czasie wchodzi na obroty i w momeciw przekroczenia 3tys idzie i jako tako sie zbiera
ladymybizwin

Wróć do Elektronika