Dzisiaj jest wtorek 27 lipca 2021, imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15874) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 21oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Porażka Górnika Konin w ostatnim sparingu. Start l ... (0)Linia kolejowa Konin – Turek. Jest wykonawca wstęp ... (4)

clarion cz309e

clarion cz309e

Postautor: spein » 17 marca 2010, 19:49

mam pytanko i czy jest ktos w stanie mi pomoc, mianowicie chce kupic radyjko clarion cz 309e czy moglby mi ktos w skrocie wypowiedziec sie o tej firmie i radyjku jako ekspert? doradzic lub odradzic czy jest ktos mily i mi pomoze? czytalem w necie i porownywalem na alegro ale potrzebuje opini eksperta kogos kto zna sie na radyjkach, niech mi ktos pomoze
spein

odp

Postautor: qwert » 28 marca 2010, 21:22

Pędź brachu do media markt bo sprzęt kosztuje tyle co na allegro i warto. Porównywałem z wieloma modelami i nie ma jak produkty firmy Alpine albo Clarion, firmy te specjalizują się w tego typu urządzeniach. Jak w reklamie tel. komórkowych jest to sprzęt wszystkomający.
qwert

Wróć do Elektronika