Dzisiaj jest środa 28 lipca 2021, imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15900) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 18oC
Jutropogoda
25 / 19oC
Pojutrzepogoda
24 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Porażka Górnika Konin w ostatnim sparingu. Start l ... (0)Linia kolejowa Konin – Turek. Jest wykonawca wstęp ... (4)

Pytanie DVB-T Śrem

Pytanie DVB-T Śrem

Postautor: malykonin » 25 października 2010, 21:42

Witam, czy jest możliwy odbiór sygnału DVB-T nadawanego ze Śremu w Koninie? Do tej pory nikt nie potrafił mi odpowiedzieć. Z góry dzięki i pozdro!
malykonin

Postautor: cinek » 27 października 2010, 01:13

nie ma szans, za duża odległość
cinek

Postautor: karol ZAGOROW » 26 listopada 2010, 14:39

witam ja mieszkam w zagorowie i na zwyklej antenie kierunkowej odbieram sygnal cyfrowy ze sremu bez zadnych problemow moc sygnalu jest w granicach 70-80% wiec w koninie powinienes spokojnie dac rade
karol ZAGOROW

telewizja cyfrowa

Postautor: filozof_fo » 21 stycznia 2011, 20:46

mam problem z telewizorem sony brawia znalazł mi kilkanaście programów nadawanych cyfrowo. dzwięk jest informacja o programie jest a nie ma obrazu
filozof_fo

B

Postautor: Gość » 15 marca 2011, 08:23

Jeśli jest tylko dźwięk to znaczy że Twój telewizor ma wbudowany dekoder mpeg2 a w polsce do dvb-t wymagany jest dekoder mpeg4
Gość

Postautor: Gość » 25 marca 2011, 22:52

witam, jestem z okolic Rychwała i także odbieram DVB-T z Śremu (mux2 i mux3) na antenie kierunkowej. Siła sygnału 60% ale daję radę bez żadnych przeszkód odbierać nawet podczas złej pogody.
Gość

Postautor: Gość » 30 maja 2011, 09:54

Witam!! Mieszkam w Starym Mieście koło Konina -sygnał ze Śremu odbieram na zwykłej
antenie SIATKOWEJ ze wzmacniaczem 38dB obydwa multipleksy z silą sygnału na 95%,
bez żadnej pikselozy.Tak więc nie wierzcie sprzedawcom,że musi być ekstra antena CYFROWA

Pozdrawiam!!!!
Gość

Wróć do Elektronika